Skocz do zawartości

Propozycja Na Niedzielę 9.10.2011R :)


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Konrad85

    13

  • piyok

    11

  • kydy

    7

  • JAKUBKO

    7

Top użytkownicy w tym temacie

kilka spraw i jedziemy :smile:- temperatura nie jest idealna więc proponowałbym zbiórkę ok 11 a wyjazd w południe czyli 12:00 wiadomo że wtedy będzie cieplej :smile:- druga sprawa to Macix który będzie biegał w Uniejowie od 14:00 i po biegach chce zabrać się z nami... czyli czeka nas w Uniejowie dłuższy postój... możemy go dopingować zjeść coś itd... mają tam niezłe knajpy Koper :smile:- też zgadzam się z innymi żeby zredukować postoje ale to możemy już ustalić w Macu :smile: tak czy inaczej ważne że chętni są i jedziemy :)pozdrawiam i do jutra :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakończyła się Wasza wycieczka??ja dotarłem ze szwagrem z powrotem do Uniejowa chyba około 15:30, przy termach już Was nie było,pojechaliśmy na tamę na Jeziorsku, też nikogo nie było, podjechał jakiś chłopak na vfr z Turku, od słowa do słowa i polecieliśmy w trzech do Burzenina za Sieradzem (droga Sieradz - Burzenin rewelacja, myślałem że w centralnej Polsce nie da się spotkać drogi ze znakiem ostrzegawczym "Uwaga kręta droga") :riding: potem powrót przez Łask do Pabianic i do domu,łącznie 320km zrobione :)ps. w pewnym momencie to i zimno przestało przeszkadzać :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakończyła się Wasza wycieczka??ja dotarłem ze szwagrem z powrotem do Uniejowa chyba około 15:30, przy termach już Was nie było,pojechaliśmy na tamę na Jeziorsku, też nikogo nie było, podjechał jakiś chłopak na vfr z Turku, od słowa do słowa i polecieliśmy w trzech do Burzenina za Sieradzem (droga Sieradz - Burzenin rewelacja, myślałem że w centralnej Polsce nie da się spotkać drogi ze znakiem ostrzegawczym "Uwaga kręta droga") :riding: potem powrót przez Łask do Pabianic i do domu,łącznie 320km zrobione :)ps. w pewnym momencie to i zimno przestało przeszkadzać :smile:

a ty przecież z nimi pojechałeś... ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechał jechał ale się wrócił:] Piyok o 15:30 nadal byliśmy w Uniejowie tylko, że przeparkowaliśmy sprzęty pod szkołe, a potem polecieliśmy nad tamę. Konrad wziąl następną porcje tabletek i zawinęliśmy część na chatę, część nie wiadomo gdzie:] A i po drodze na tame wpadliśmy na rybkę z Jeziorska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle JAKUBKO ze ta na ktorej my bylismy na pewno by Ci smakowała...:biggrin: bardziej wyglada na Sushi :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech rybka i FRYTKI AAAAAA!!!!! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytki jak frytki ale rybkaaa... pierwsza klasa :biggrin: mamy nawet fotki tej rybki :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdycham ale warto było :smile:

 

Szkoda tylko że część się zawinęła po drodze a cześć dotarła tak późno :smile:

 

a oto fotorelacja z naszego wypadu...

 

Postój przy termach w Uniejowie:

Dołączona grafika

 

Dla chętnych... za***iste i tanie noclegi:

Dołączona grafika

 

Macix gdzieś w tłumie:

Dołączona grafika

 

Morza szum, ptaków śpiew...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jeziorsko, tama, stary człowiek i morze itp. :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

oby więcej takich wypadów!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...