Jump to content

Propozycja Na Niedzielę 9.10.2011R :)

Konrad85
 Share

Recommended Posts

Coraz zimniej wieczorami i po części rozumiem małą frekwencję w środę... chociaż na Dell-u trochę było lepiej :)Padła propozycja na piwko w piątek (again) :P więc część osób nie będzie w stanie pojeździć w sobotę :PNiedziela wydaje się idealnym dniem na jakiś wypad za miasto :)Jeśli chcecie propozycja z Kutnem nadal aktualna :smile: jeśli nie i macie inne pomysły to piszcie... ja dostosuje się do większości...W piątek ma popadać ale od soboty ma iść ocieplenie...To jak? Ruszamy się w niedzielę? :smile:

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Konrad85

13

• piyok

11

• kydy

7

• JAKUBKO

7

Top Posters In This Topic

a nie fajnie byłoby polecieć na całą niedzielę gdzieś dalej? już nie wspomnę o 2 dniowym wypadzie ;) - nie ma bata, pogoda musi być git

yhym.... jestem za - póki nart nie trzeba zabierać ze sobą... może być nawet i czeska Praga :riding:

to zapodajcie mapę z trasą i jedziemy :)jakieś tylko punkty kontrolne wymyślcie żeby się odliczyć, zjeść coś itp i jechać dalej :smile:

w Twoim wieku? młody jesteś...co ja mam powiedzieć taki dziadek ;).... no to zrobimy na 1 dzień wypad i już :smile: - pewnie na 2 dni mniej chętnych będzie

aaa ja się wstrzymuję od głosu obserwuje temat :whistling::smile:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

jak tak długo będziecie sie decydować kiedy i gdzie to śnieg spadnie a w zime za zimno na motur a ja za 2 dni bedde zdrowy wiec na sobote po południu albo niedziel moge pojeździć :riding:

007.gif

Jeśli trasa będzie w dzień (kiedy jest cieplej, widać wyjście z zakrętu i ilość liści na drodze) to ja się też wstępnie piszę.

zapodałem temat na niedzielę i oczywiście mam dzień a nie wieczór na myśli...ktoś zapoda jakąś mapkę na niedzielę czy mam sam coś wymyślić? :smile:

prawie 300 km :smile: hmmm a gdzie postoje żeby grupa zgrała się razem? :smile: nie wiem jak inni ale ja mogę się dostosować :smile: czyli nie mówię nie :smile: