Skocz do zawartości

Otwarcie Stadionu Narodowego 02.10.11


BykuOCW

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o 12.30 wpadłem z bratem na genialny pomysł pojechania do Wawy na otwarcie stadionu.

 

To był totalny spontan, o 13.00 wyruszyliśmy, nawet nie zdążyliśmy nikogo powiadomić:P

 

Generalnie stadion fajny, tylko spychacze na płycie boiska trochę lipa w dniu otwarcia :P

 

Dach robi wrażenie, jednak jego składanie/rozkładanie trwa 20 minut :P

 

W godzinkę ogarneliśmy stadion, a potem nocna wycieczka po Wawie :smile:

 

Dodam tylko, że w Wawie jest conajmniej 6x tyle motocyklistów niż w LDZ :smile:

 

Mają także tam nasz odpowiednik ' parapetu ' McDonald w okolicach Krakowskiego Przedmieścia :P

 

Na życzenie userów fotki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I to by było na tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - ten środek bez murawy trochę lipny, ale ogólnie konstrukcja robi wrażenie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie to na mnie zrobił Piotrek jak wpadł do mnie nowym sprzętem :P

 

BMW 1600 GTL

 

Wersja na wypasie z nawigacją :P Cena jakieś 120 000 PLN

 

Genialny moto, ma bardziej rozbudowany komputer niż ja mam w domu xD

 

LINK do Allegro takiego moto --> http://otomoto.pl/bmw-k-bmw-k-1600-gt-6-cylindrow-M2441518.html

 

oraz pare zdjęć :smile:

 

( fotki robione o 24.00 także jakość słaba... )

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

a tutaj R1 podczas wymiany świec xD Żeby wymienić świece trzeba jedynie ściągnąć boczne plastiki, poluzować chłodnice i najlepiej by było też sciągnąć airboxa :/ Miła zabawa...

 

NGK IRIDIUM czekają...

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie wiedziałem o dniach otwartych (otwarciu) Stadionu Narodowego. Pewnie bym postarał się o dzień wolny w pracy i pojechał a przy okazji odwiedził trochę znajomych ze stolicy.Stadion jeden z ładniejszych. Ten naj to chyba jednak PGE Arena w Gdańsku (miałem przyjemność obejrzenia live spotkania z Niemcami - a więc i stadionu od środka).Czekam jeszcze z utęsknieniem na pierwszy mecz na Narodowym (28 lutego z Portugalią) no i mecz z Włochami 11 listopada we Wrocku...Ps: maszyny powyżej robią wrażenie... Chłopaki - macie czym się pochwalić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie to na mnie zrobił Piotrek jak wpadł do mnie nowym sprzętem :P

Jaki Piotrek? Dołączona grafika

 

PS: Dawaj mniejsze fotki, najlepiej miniaturki bo się niedługo serwer zacznie obciążać.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie dałbym za moto 120tysi. to już lekka przesada ;)a stadion faaaajny, może kiedyś skoczę tam na jakieś cheerleaderki :laugh2:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie dałbym za moto 120tysi. to już lekka przesada ;)a stadion faaaajny, może kiedyś skoczę tam na jakieś cheerleaderki :laugh2:

No tak, teraz będziesz się spierał o kasę? - Dla wielu osób danie tylu pieniędzy za motocykl co ty, to przesada więc bardzo Cię proszę - bez takich podtekstów :smile:- Też chętnie tam się wybiorę, ale w tym sezonie to raczej marnie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę wrzucać miniaturki :smile: A mój znajomy, nie ma go na forum :PJa osobiście na pewno niedałbym tyle za taki motocykl, nawet nie wiem po co mi taki :)Ja używam innego rodzaju motocykli z innym przeznaczeniem :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...