Skocz do zawartości

Moje Fz6 Fazer 2006/2007


diclac

Rekomendowane odpowiedzi

Oczekiwana zmiana motocykla przesiadka z Suzuki GS500 92r. na Yamaha FZ6 Fazer 2006/2007

Fotki postaram się dzisiaj zapodać

A co się tyczy motocykla to modelowo 2006 pierwsza rejestracja 2007

przebieg to 18500km

Pochodzenie to Anglia tam przez  2 lata następnie Polska przez 4 lata w jednych rękach a teraz u mnie

Mało jeżdżony zadbany

Kolor czarny ze srebrną ramą i srebrnym silnikiem

post-956-0-10243800-1372595620_thumb.jpg

Edytowane przez diclac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować, no i dawaj foty. nawet najpiękniejsze opisy to nie zdjęcia ;)

i next time dawaj ze mną na zlot Fazer'a i Thundercat'a na zaprzyjaźnionym forum, i oczywiście na Zlot Łódzkich Motocyklistów :smile:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie fajne moto ale zawsze jak widzę Fazera albo SV to mam wrażenie, że ktoś tą owiewkę tak na siłę dołożył. Te motocykle zdecydowanie ładniej wyglądają w wersjach naked. Wyjątkiem jest SV z pełnymi owiewkami.

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie fajne moto ale zawsze jak widzę Fazera albo SV to mam wrażenie, że ktoś tą owiewkę tak na siłę dołożył. Te motocykle zdecydowanie ładniej wyglądają w wersjach naked. Wyjątkiem jest SV z pełnymi owiewkami.

 

moim zdaniem ta szyba tylko dziwnie wygląda, a co do powyższej wypowiedzi to ile osób tyle opinii. Dla mnie na przykład moto bez czaszy będą wyglądały jak by im coś brakowało :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto na zdjęciu prezentuje się elegancko :smile: 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta owiewka faktycznie wygląda trochę z d*py :biggrin: Ale ogólnie moto bardzo ładne, a walory estetyczne każdy ocenia indywidualnie ;)

 

Najważniejsze zresztą, aby dobrze się jeździło i tego życzę! :smile:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie nie będę obiektywny (z uwagi na fakt posiadania również fz6 niestety bez przedniej owiewki ), ale masz naprawdę fajny motocykl. Jest to chyba jedna z najlepszych szosowo-turystycznych sześćsetek.

Może i ta przednia szyba średnio się prezentuję, ale zapewne wynagradza Ci komfort jazdy przy większych prędkościach.

Także szanuj motocykl, dbaj o niego a on na pewno odwdzięczy Ci się na trasie :smile: .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...