Jump to content

Trampek Xl650V

niedzwiedz102
 Share

Recommended Posts

niedzwiedz102

Jak już się nagadałem o egzaminach (i w końcu je zdałem ;) ), a z motocyklem załatwiłem już wszystkie formalności związane z kupnem sprowadzonego sprzętu, to czas się pokazać: 

Honda Transalp XL650V z 2000r., przyprowadzona z Włoch, ale ma już polskie obywatelstwo, w moim posiadaniu :smile: Moja pierwsza maszyna, mam nadzieję, że posłuży długie lata. Do zobaczenia na trasie :moto:

KXbUssj.jpg

LhapEWb.jpg

Edited by niedzwiedz102 (see edit history)

Ładna :smile: u mnie widać zdjęcia,te tłumiki to w tablice wchodzą O.o ?  :blink:  (bynajmniej tak widać)

niedzwiedz102

Ładna :smile: u mnie widać zdjęcia,te tłumiki to w tablice wchodzą O.o ?  :blink:  (bynajmniej tak widać)

Nie no, zaręczam że nie wchodzą ;) rzeczywiście śmiesznie zdjęcie wyszło :decayed:

Zacna maszynka, spodoba Ci się zwłaszcza spalanie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

piotreklodz

Akurat 650tki żłopią najwięcej ze wszystkich, które wyszły - choć tragedii nie ma :smile:

Ładny, wypieszczony... dowiedziałeś się czemu malowany, bo tak wygląda ?

I jeśli zamierzasz wyskakiwać w teren to załóż gumki na lagi :smile:

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Ładna u mnie widać zdjęcia,te tłumiki to w tablice wchodzą O.o ?   (bynajmniej tak widać)

U mnie już też.

A co do Hondy to jest bardzo ładna ;).Jakoś nie wszystkie transalpy mi się podobają ,ale ta jest wyjątkiem  :wub:  :dance:

niedzwiedz102

Dzięki za słowa pochwały, przekażę adresatowi ;)

Akurat 650tki żłopią najwięcej ze wszystkich, które wyszły - choć tragedii nie ma :smile:

Ładny, wypieszczony... dowiedziałeś się czemu malowany, bo tak wygląda ?

I jeśli zamierzasz wyskakiwać w teren to załóż gumki na lagi :smile:

Pan Włoch sobie przemalował na czarny mat, ponoć tak mu się podobało (widać, że sprzęt jest zadbany, ma parę zmyślnych modyfikacji), ale podejrzewam, że raczej miało to związek z pęknięciem plastiku przy lewym kierunkowskazie (od wewnątrz zaczepy są doklejone ;) )
O gumkach już mi powiedziano, poluję na allegro :smile:

piotreklodz

Nie kupuj najtańszych "no name-ów" bo rozpuszcza je olej, nawet przy niewielkim poceniu. Jak już zdejmiesz lagi to zmień olej, a jak się pocą to i uszczelniacze bo dość wk..ące jest jak za chwilę znów będziesz demontował lagi - niestety przerabiałem temat w tym roku. Jak dla siebie to robić raz a porządnie.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Ładny Trampiszon  :smile:

Fakt nie jest w oryginalnym malowaniu ale wygląda zacnie, brakuje mu jeszcze osłon i kanapa nie wygląda na oryginalesa 

• 2 weeks later...
niedzwiedz102

Sam go sprowadzales, czy kupiles od handlarza?

O, cześć Arek :smile:

Kupiłem od handlarza w Wieluniu.

Kolor taki już był, a poza nim w motocyklu wszystko jest bardzo "cacy" ;) poza tym kolor to kwestia umowna :P

Edited by niedzwiedz102 (see edit history)