Skocz do zawartości

CORONER


CORONER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moje imię to Tomasz dla przyjaciół CORONER, mam 35 lat, mieszkam w Kutnie (często jestem w Łodzi). Latam po asfalcie od paru lat wciąż szukając dla siebie odpowiedniej maszyny. Obecnie ujeżdżam DRAG STARA 1100 w niecodziennej zabudowie. Pozdrawiam Wszystkich.

Edytowane przez CORONER (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli chodzi o Twoje pytanie to oczywiście,że tak... :smile:

 

i w tej tajemniczości powiało trochę grozą...  :hihi:

coś więcej na temat?  B)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żeby wszystko było jasne, napiszę jeszcze kilka słów o sobie i jak tu trafiłem. Moja pasja motocyklowa zaczęła się bardzo wcześnie jednak tak szybko jaki był jej start taki był finish... Otóż w wieku 15 lat (była po drodze motorynka:), simson skuter ) rodzice zakupili dla mnie piękne czerwone SUZUKI GSX 600F (Warszawa). Po powrocie do domu okazało się, że musiałem na nich czekać parę minut i to przesądziło o moim zakończeniu kariery motocyklowej... Później zrobiłem prawko (oczywiście kat.B) gdyż był mały szantaż i próba przekupstwa dobrym autem (zakończona powodzeniem)... Itak to trwało i trwało, aż pewnego pięknego dnia zabrano mi uprawnienia gdyż przekroczyłem dopuszczalną ilość punktów...Jak się później okazało przerwa w aktywnym uczestnictwie w ruchu drogowym wyszła mi tylko na dobre... Pojechałem do Kłodzka,kupiłem TDM`a 900, tydzień później zdałem egzamin (jeden z wielu, chodzi oczywiście o kat.) i zaczęła się na nowo moja przygoda z motocyklami... Po TDM`ie była miłość od pierwszego... KAWASAKI ZX6R 636 z 2002r... Co to była za KAWA...:smile: Przytyło mi się a że do najmniejszych nie należę musiałem przesiąść się na coś gabarytowo większego... Zakupiłem DRAG STARA 1100 CUSTOMA... (Jak dla mnie ciężarówka) Postanowiłem jednak się z nim tak szybko nie rozstawać i tak to się zaczęło. Wpadłem na pomysł połączenia  mojej miłości do dwóch kół z pracą... Ale o tym w temacie NASZE MOTOCYKLE... Wciąż szukam swojej drugiej połówki i coś mi się wydaje,że ją znalazłem...:smile:


...posiedzę wieczorem i poskładam wszystko w jedną całość. Poznacie mojego Draga i w pewnym sensie mnie. Uprzedzam jednak,że jestem tutaj aby móc rozmawiacz szczerze z Wami o wszystkim co wiąże się z Naszą pasją a przez to i z Nami samymi. Jak do tej pory nie uaktywniałem się na innych forach, Wasze znalazłem przez przypadek ( o tym kiedyś) jednak jest mi najbliższe z racji województwa w którym mieszkamy. Pozdrawiam Wszystkich.


Witaj to nie codzienny widok maszyny sorry i chyba nie podoba mi się :wacko: w tej powitalni tak skromnie :P

Witam, poprawiłem się...Przecież chodzi o mnie...:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!! :smile: i do zobaczenia w Czwartek pod Centralem o 19-tej! :riding:

Witaj, nie dam rady. Motocykl mam w Kłodzku w serwisie Yamahy. Odbieram pod koniec tygodnia. A tak w ogóle to zaprraszam na stronę Yamaha Polska jest konkurs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...