Skocz do zawartości

Kawa Er6N Jako Pierwsze Moto


Pitermen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów :smile:

 

Pytanie tendencyjne :smile:

ER6N jako pierwsze moto .... brać czy sie bać ?

 

najbardzej zalezy mi na Waszych doświadczeniach serwisowych ..... jak często , jak drogo i jak boli :smile:

pozdrawiam ze słonecznej ulicy Aleksandrowskiej ( ale nie szpital ) ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.scigacz.pl/Kawasaki,ER-6n,ER-6f,3879.html

http://regiomoto.pl/portal/testy/testujemy-kawasaki-er-6n-lepsze-wrogiem-dobrego-zdjecia

http://forum.scigacz.pl/about4749-0.html

 

Nie wiem ,nie jeździłem tylko odsyłam do górnych linków może to Ci jakoś pomoże ;)

Edytowane przez maloletni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może być, zaniżysz nam średnią na forum. Poniżej litra nie kupuj :P

 

                                                       TO BYŁ ŻART

                                                                                                                                          Nie chciałbym mieć młodego na sumieniu

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ER-6N to fajny sprzęcik ale juz lata, jak sie nie czujesz na siłach to ja bym ER-5 szukał, bedzie taniej i wiecej wybaczy, a z ER-6 to juz sv650 bym szukał :-) Taką jak ma Fatum - pieknie gada!

Edytowane przez Michallica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moja żona kupiła sobie ER-6F, zrobiłem nią parę testowych kilometrów i moim zdaniem motocykl dla osoby początkującej bardzo fajny .

Moc: d*py nie urywa, przesiadając się z litra czułem się jakbym jechał skuterem, v-max ok 200km/h

Pozycja: Nawet dla mnie 200cm wz. 85kg dosyć wygodna, łapy nie bolą w plecach nic nie strzela .
Hamulce: Nawet seryjne bez oplotów są bardzo dobre .
Spalanie: Myślę, że nawet poniżej 6L .
Zawieszenie: Dosyć twarde .
Cena: 10 - 12.000zł kupisz praktycznie nowy motocykl .

Mojej żonie też podobała się wersja "N", ale jej odradziłem bo jednak bez owiewki łeb urywa.

Podsumowując moim zdaniem idealny motocykl do rozdziewiczenia motocyklisty, mały, lekki, wygodny, ekonomiczny, tani .
Jedno na co musisz uważać to stawianie na gumę ten mały wariat nawet przy niskich obrotach jak dobrze mu dodasz to staje dęba .

Jednym słowem POLECAM
 

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi ...

 

dziś jest wielki dzień jade ogladać i dogadać KAWKĘ....

przy zalozeniu latania po mieście .... a nie w trasie  , to wersja N powinna wystarczyć......

 

jakbyście słyszeli z oddali  ( w łodzi ) wycie, to znaczy ze sie nie dogadałem :biggrin:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...