Skocz do zawartości

Motorami Na Ukrainę Podczas Euro2012


Wojtek_78

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. Zakładam najważniejszy dla mnie temat na tym forum. Tak naprawdę to dla niego się tutaj zalogowałem. Otwieram nowy wątek celem zorientowania się czy są osoby zainteresowane wycieczką na swoich jednośladach podczas EURO2012 po Ukrainie. Chciałbym wyruszyć 18 lub 19 czerwca na Ukrainę (po fazie grupowej na fazę europejską turnieju). Plany mam takie aby w pierwszej kolejności pojechać do Kijowa (24 czerwca - ok. 600 km od granicy z Polską. Będzie tam wtedy mecz ćwierćfinałowy). Będąc tam chcę pojechać do Czarnobyla i Pripieci (ok. 150 km od Kijowa). Dalszy etap podróży to Donieck (27 czerwca - ok. 700km z Kijowa. Mecz półfinałowy). W drodze powrotnej znowu przejazd przez Kijów (1 lipca, Finał) i Lwów (zwiedzenie miasta, stadionu Euro). Ponieważ jeżdżę skuterem o pojemności 250cm3 liczę, że zgłoszą się do mnie osoby które poruszają się motorami o podobnej pojemności silnika lub jeżdżą nie szybciej nic 100-120km/h, bo nie chciałbym opóźniać wycieczki. Proszę o opinię a najchętniej proszę o kontakt osoby, które są zainteresowane taką formą uczestnictwa w EURO2012.Szczegóły się domówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry plan wygląda super niestety ja się nie zdecyduje. Nurtuje mnie jednak pytanie, czy powodem Twojej wycieczki jest fakt posiadania biletów na ww mecze :decayed: ???????

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-120 to nie tak wolno. pytanie, czy to prędkość realna (przelotowa) w Twoim (i Twojego sprzęta) wykonaniu, czy tylko krótszymi odcinkami, a ogólnie będzie 80-90.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale nie dam rady się przyłączyć, a prędkość przelotowa to kwestia dogadania się.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilet faktycznie posiadam na ćwierćfinał w Kijowie (24 czerwca) ale na kolejne mecze już nie. Ponieważ uczestniczyłem jednak w MŚ w Niemczech oraz w ME w Austrii i Szwajcarii (nie posiadając biletów) wiem, że warto pojechać bez względu na to czy się bilet posiada czy nie.Jeśli się ktoś zdecyduje na całą wyprawę ze mną to może i bilet się znajdzie...Co do prędkości to 100 polecę jak nic tylko czy tamtejsze drogi na to nam pozwolą...No i jeszcze czy mój skuter da radę... Tego nie wiem ale będę to sprawdzał w fazie grupowej gdy będę przemieszczał się po Polsce...Dodam jeszcze, że szukam ludzi ponad podziałami czy kibicuje tej czy innej łódzkiej drużynie - dla mnie nie ma to znaczenia. Liczy się przygoda a później też i współpraca, bo samemu ciężko będzie to samemu przetrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam was.Moja propozycja już pojawiła się na tym forum w zeszłym roku. W każdym razie nadal jest aktualna. Wybieramy się w kilka osób na Ukrainę na motocyklach. Wyjazd około 19-21 czerwca i potrwa do 1-2 lipca. Mamy w planach pojechać przez (kolejność miast się nie zmieni): Lwów, Kijów (będziemy tam 24.VI), Czarnobyl(?), Kharkov(?), Donieck (będziemy tam 27.VI), Krym.Spać nie będziemy w hotelach tylko w małych mieścinach (np. na sianie?). Przejazdy małymi drogami.Jedziemy motorami o pojemności min. 250 cm3 lub więcej, więc nie jesteśmy wymagający.Może ma ktoś ochotę dołączyć się do nas? W gromadzie siła!Mój adres: wojtek20040@op.pltrasa: http://maps.google.pl/maps/ms?msid=211465242277003344984.0004c03f51026987ab26e&msa=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...