Jump to content

Kompresor Oraz Pistolet Do Rozbierania;)

Muodyv6
 Share

Recommended Posts

Witojcie;), stanąłem przed wyborem jaki kupić kompresor oraz pistolet do rozbierania aut?
Chodzi mi tutaj o moc pistoletu oraz jaka duża musi być butla kompresora albo jaka wystarczająca.
Jak by ktoś też mógł podesłać linki do allegro które dają rade to bym był bardzo wdzięczny;) Pojzdro

Posiadam w garage kompresor i parę narzędzi, które można do niego podłączyć, ale ten pistolet hmm nie kumam :smile:

pewnie koledze chodzi o klucz pneumatyczny :smile:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Z tym pistoletem to też nie wiem o czym mowa,bo jak żyje i w zawodzie siedzę to się z takim określeniem nie spotkałem...Człowieku, jak chcesz,to napisz do mnie na PW,pomogę ci z doborem kompresora,okablowania,osprzetu,filtrów i ogulnie z montażem pneumatyki...oczywiście jak chcesz.

P.S. Allegro to od razu sobie daruj, w łodzi jest dość sklepów z tego typu sprzętem...

- Regis-

- Airbrush & Tattoo Artist-

-Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Otóż to, wszytko można kupić na miejscu.

Jeszcze trzeba zadać sobie pytanie, czy sprzęt będzie służył w ramach relaksu, czy na granicy zatyrania.

Tam gdzie się kręciłem zawsze pneumat to był : Pistolet, kałach itp.
Na granicy zatyrania raczej nie bo będzie on częściej do weekendowych robót.

Teretycznie by klucz udarowy mogl sprawnie dzialac kompresor musi miec wydajnosc efektywna taka sama lub wieksza niz zapotrzebowanie klucza na powietrze . A w praktyce posiadam kompresor 50 L wydajnosc efektywna 280l/m przewod 10mm. Klucz Airpress o zapotrzebowaniu 340l/m i do prac hobbystycznycn spokojnie wystarcza , czasami podczas odkrecania srub przy kolach trzeba poczekac by sie butla dobila .

• 1 year later...

Może ktoś będzie wiedział... gdzie w Łodzi lub okolicy można kupić kompresor Metabo 50l (2T pasek) bo wg ich strony nie mają dystrybucji w łódzkim...

Zadzwoń na łąkową na. Łodzianki i przybyszewskiego

Jesxcze ksawerów mi się przypomniał