Jump to content

Wojtek_78

Wojtek_78
 Share

Recommended Posts

Cześć. Jestem Wojtek. Mam 33 lata i od poprzedniego sezonu śmigam ulicami Łodzi pierwszym moim jednośladem. Nie obawiajcie się tak bardzo - zdobyłem właściwe uprawnienia i jeżdżę we właściwym ubraniu (za wyjątkiem obuwia). W każdym razie postanowiłem się tu zalogować, bo szukam kontaktu z osobami, które jeżdżą też po tym mieście jednośladami. Mam nadzieję, że ta znajomość przeniesie się z tego forum na ulicę...

Ps: od ronda na skrzyżowaniu ulic Bandurskiego i Karolewskiej z jakiegoś auta posypał się jakiś kruszec. Tak mu się sypało aż do okolic Piłsudskiego/Kilińskiego. Uważajcie tam!

A oto mój "Robaczek":
Dołączona grafika
By wojtek20040 at 2011-09-30

Edit (08.II.14r): od tego roku pojeżdżę za Wami/z Wami na swojej nowej maszynie Yamaha Virago 1100. http://imageshack.com/a/img829/3924/okp7.jpg Do zobaczenia

Edited by Wojtek_78 (see edit history)

Miło gdy ktoś nowy zostaje zauważony i spotyka się życzliwością stałych bywalców. Nawet poruszając się zwykłym skuterem. Mam nadzieję, że będzie okazja do towarzyskich spotkań przy piwku. A więc do zobaczenia!

• 2 years later...

Cześć raz jeszcze.

Aktualizuję, bo można będzie mnie spotkać na ulicach Łodzi już na dwóch pojazdach. A więc do zobaczenia. Niech moc będzie z nami! http://imageshack.com/a/img546/4133/iuwf.jpg

Edited by Wojtek_78 (see edit history)

Witaj.

Fajne moto, też mi chodziło po głowie coś podobnego ale jest xjr. Może będzie okazja obejrzeć z bliska ?