Skocz do zawartości

Vii Moto-Grill W Moto-Moto


Naem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle w ostatnią środę miesiąca serdecznie zapraszamy na Moto-grilla w Moto-Moto. - od 18:00

 

 

Jak zawsze czekać będą pyszne zestawy z karczkiem lub kiełbasą :biggrin:

 

 

Choć pogoda w środę jest nie pewna, to nasi goście z poprzedniego miesiąca wiedzą, że deszcz nam nie przeszkadza :smile:

 

 

Do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nasi goście z poprzedniego miesiąca wiedzą, że deszcz nam nie przeszkadza


Faktycznie w imprezie nie przeszkodził, ale powrót do domu był "trochę" mokry :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Faktycznie w imprezie nie przeszkodził, ale powrót do domu był "trochę" mokry :P

 

troszeczkę :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poprzednio nie dałem rady, teraz trzeba nadrobić

 

Wychodzę z tego samego założenia, postaram się przyjechać  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza d*pa im pozniej tym gorzej :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwszenstwo do miski mają ci na 2oo

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w imprezie nie przeszkodził, ale powrót do domu był "trochę" mokry :P

Po prostu Juleczko za wcześnie się stamtąd zerwałaś. Potem już było mega sucho i nawet na dellu można było upalać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie pyszne (jak zawsze i po znajomości mam już większe porcje, ha ha), atmosfera kameralna i wesoła. Pogoda chyba niektórych wystraszyła tak jak Okropna dzieci ridricka straszyła na miejscu  :decayed: . Impreza bardzo udana. Dzięki wielkie i do następnego!

 

P.S. Korba & Spyder niech szkolą Magdę.G w zakresie grillowania bo szło im super!

Edytowane przez xanton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dlugo byc nie moglem, ale karkoweczke sie chaplo :biggrin: Jak zwykle pyszna. Zaskoczylo mnie ze mimo tak kiepskiej pogody grill sie odbyl :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera super dzieki za info odnosnie moto. Do nastepnego

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pogoda chyba niektórych wystraszyła tak jak Okropna dzieci ridricka straszyła na miejscu

hehe nie było tak źle. Młody po prostu nie zrozumiał dowcipu ;P

 

https://www.dropbox.com/sc/ncu475w57ypj2w1/tRYLhXPdeV

 

 

Było jak zawsze super. Pozdrawiam wszystkich i dzięki.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze z Wami jest super atmosfera - czy jest Was 10 czy 100, czy upał czy deszcz, czy na kilka godzin czy na kilka minut

 

Dzięki, że wpadliście!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grill zajefajny , serdecznie dziękuję za podwójną porcję ciasta :smile: Ridric mogłeś sobie odpuścić mnie w kałuży :smile:

Moge usunąć ale dla mnie to mega pozytywne w tym posranym świecie.

Ilu trafia się wariatów do skakania boso w brudnej wodzie :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...