Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema towarzysze! Sorki że dopiero teraz się odmeldowuję.
Ostatni wyjazd uważam za mega udany pod każdym względem. Nawet za bardzo mi upał nie przeszkadzał :sweatingbullets: . Takiej frajdy z jazdy to już dawno nie miałem. Wszystkim obecnym serdecznie dziękuje za wspólny dzień!

 

RE-WE-LA-CJA !!!!!! :biggrin: magia, szał ciał, odlot, wypas, kosmos, supcio ! 

 

Kwinto i Mała nie ma za co dziękować. Jak mówiłem wcześniej jeśli mogę jakoś pomóc to zawsze chętnie to zrobię jeśli tylko będę potrafił.
Cieszę się, że każdemu się podobało i mam nadzieję, że taka wesoła ekipa znowu się zbierze.
Dzięki ridrick za zdjęcia. Kolejny bardzo cenny materiał do analizy i pracy nad sobą.

Jak pewnie sami zauważyliście taki mały obiekt a cieszy niesamowicie, prawda? :riding: 
Jędrzej dzięki Tobie pierwszy raz widziałem highside'a na żywo :hihi:  Dobrze, że tylko taki małe otarcie Ci się zrobiło. Masz teraz pamiątkę :wink:

Ale największą dawkę emocji to chyba przyjęła wildeyed :moto:   Byłaś niekwestionowaną gwiazdą ostatniego wypadu. Jestem (zapewne nie tylko ja) pod sporym wrażeniem jak sobie dajesz rade z moto. :rock:  Należą Ci się słowa uznania. Pomimo małych przygód, nie wymiękłąś i dalej wsiadłaś na moto śmigając po zakrętach jak gdyby nic się nie stało :biggrin:
Żeby nie było, że tylko Ole chwalę to dodam że Mała i Pati równie świetnie sobie dawały radę. Z każdym kółkiem wyglądało to co raz lepiej. :wink:

 

dopiero na zdjęciach widzę, co nie było tak z moimi piętami :biggrin: wypad na tor to był genialny pomysł, przestałam w końcu bać się zakrętów w prawo. Najgorsze, że dziś wszystko boli  ^_^

Jeśli wszystko boli to znaczy, że efektywnie spędziłaś czas! To się chwali.

No to co w środę (14.08) znowu lecimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania:), dzień był zarówno najlepszym i najgorszym dniem na moto:) 14 niestety jeszcze moto będzie nie zrobione:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania:), dzień był zarówno najlepszym i najgorszym dniem na moto:) 14 niestety jeszcze moto będzie nie zrobione:(

A co jeszcze wymagało naprawy oprócz wyprostowania kiery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa laga (wymiana albo prostowanie), spawanie czaszy i prostowanie ramy czaszy, wymiana lusterek, podnóżków i kierunków;)

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa laga (wymiana albo prostowanie), spawanie czaszy i prostowanie ramy czaszy, wymiana lusterek, podnóżków i kierunków;)

Sie narobiło! ;)   Życzę zatem szybkiego powrotu do pełnosprawności :riding:

 

A tymczasem zapowiadam kolejną wycieczkę na torowanie w najbliższą środę (14.08)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro gadam z szefem żeby dał mi w końcu wolną środę! :smile:  mam nadzieje że do zobaczenia w środę choć wcześniej dam znać jak rezultaty rozmowy z szefem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, prawdopodobnie jadę puszką - możesz jechać ze mną jak masz ochotę ;)

Puszką na tor? TO chyba będzie zbyt trudne być tam i patrzeć tylko. To jak lizanie lodów przez szybę:smile: Ale dzięki za dobre chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z szefem jest szansa że ja też pojade :smile:  jutro dam konkretnie znać czy jadę na 100% :biggrin: :biggrin:

 

Kwinto zmieniłeś maszyne? a co zrobiłeś z Fazerem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z szefem jest szansa że ja też pojade :smile:  jutro dam konkretnie znać czy jadę na 100% :biggrin: :biggrin:

 

Kwinto zmieniłeś maszyne? a co zrobiłeś z Fazerem??

Zmieniłem :smile: a fazerek sprzedany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pogoda się robi nie ciekawa;/ co z tym wyjazdem do Radomia? bo niewiem czy gadać jeszcze z szefem żeby dał mi wolne w pracy a mam drugą zmianę... leci ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się urlopuję ;)

Co najwyżej w pełnym złożeniu mogę "lecieć" zaglówką ale póki co jest to w ch... przerażające (bo się dopiero uczę)

 

Miłej zabawy. Ja się szykuje na 28.08, chyba że  nad innym dzień tygodnia pomyślę.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadaj gadaj :biggrin:

 

my z Pati lecimy i chyba Krzysiek, może kwinto ?

Jade na 100% bez względu na pogodę. W upale już jeździłem wiec dla odmiany deszczyk będzie fajnym doświadczeniem :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam jutro na kogoś czekać na dellu o 6? Bo jesli sam wylatuje z Łodzi to sobie pośpię te 15min dłużej :dance:

Ja niestety nadal nie jestem w stanie określić czy mogę jechać...  :angry: Klient się nie odzywa a to od niego wszystko zależy więc chyba będziesz mógł pospać dłużej. Jeśli coś się zmieni będę dzwonił... nawet rano  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam jutro na kogoś czekać na dellu o 6? Bo jesli sam wylatuje z Łodzi to sobie pośpię te 15min dłużej :dance:

 

KrzysztoFu bede rano na dellu :smile:  czekaj na mnie tylko napisz mi dokladnie gdzie mam czekac i o ktorej bo jestem jeszcze w pracy. Kwinto dawaj bedzie fajnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...