Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz chęć jechać w niedzielę, to lepiej rano, trochę mniej moto będzie ;) Jeżeli moto Maćka będzie już sprawy, to jest szansa, że w środę pojedziemy :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na sesji porannej. Frekwencja aż za dobra - pełno motocykli. Gdzieś do połowy sesji wszyscy jeździli razem - tłok, motocykl na motocyklu. Było chyba z 5-6 gleb, jedna poważna - moto i kierowca poszli w opony. Dopiero od połowy obsluga toru podzieliła nas na 3 grupy - początkujący, średnio-zaawansowanie, motocykle torowe i supermoto. Jazda po 15 minut. I to była bardzo dobra decyzja - od razu lepiej się jeździło, mniej osób na torze i wyeliminowano problem zbyt dużych różnic w poziomie jazdy. Po podziale - zero gleb. 

Moim zdaniem w niedziele - kiedy wiadomo jest, że będzie tłok - taki podział powinien być od samego początku. 

 

Ogólnie dzień mega pozytywny :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego jeżeli ktoś ma czas i jest chętny to zapraszam we wtorek albo środę jako kompana do wyjazdu, moto na przyczepkę. Jedna sesja lub dwie (do uzgodnienia). Koszty do podziału. Ostatnio jak byłem od rana może z 10 moto a na drugą sesje to praktycznie nikt nie zjechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości jazd w tygodniu - za mało urlopu - za dużo planów na dni wolne od pracy:) 

Ale chcę jechać w któryś poniedziałem do Bydgoszczy na motocykowe poniedziałki - napiszę w odpowiednim temacie jak będę już wiedział kiedy jadę. Najbliższe 2 tygodnie na pewno odpadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam może się uda wyskoczyć do Torunia w niedzielę :biggrin:

więcej szczegółów? Awix czy motopark? 

Nie jestem przywiązany do Radomia, więc może mógłbym pojechać:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...