Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie zakładam nowego wątku bo temat jest krótki. Pojawiła się fajna inicjatywa wyjazdu na Stary Kisielin. Zaliczka 80 zł, bez tłoku jak w radomiu. Byłoby super gdyby zebrała się większa ekipa z łodzi tak jak to było w LBL.

tu macie link: https://www.facebook.com/events/1780167665536116/

Do tej pory jest nas trzech: Lucek, Frager i Ja. Zapisujcie się bo mało miejsc zostało a będzie fajny wyjazd  :riding:

Edytowane przez kwinto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trojki to tam raczej nie wrzucicie, ale oponki pozamykac mozna.

 

Jarku tylko po co mi wrzucać tam trzeci, piąty czy szósty bieg skoro nakurwiam zakręty na granicy przyczepności opon? Nie potrzebna tam prędkość autostradowa i odpalanie fajki podczas jazdy w kasku szczękowym  B)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisalem bo wiem, ze to maly tor. Nie wiem jakie sa inne, na ktore jezdzicie.

Swoja droga to zawsze sie zastanawiam jak znajdujecie na te wypady czas, o kasie nie wspomne. Ale to juz chyba temat na inny watek albo pogaduchy przy ognichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze. ;-)

Znaczków oczywiście? Jest czego, kolekcja Prezesa jest sławna w świecie :biggrin:

 

Chętnie się przejadę na tor jeśli będą warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siemanko! :smile: od 6.04 Radom dostępny dla moto :biggrin: jeżeli pogoda będzie, to 10 kwietnia jedziemy z Maćkiem przetestować jadźkę :smile: dosłownie odliczam już dni!! :biggrin: ktoś się wybiera? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A od lipca ma niby ruszyć tor Stryków :smile:

 

Suchy: Tor Stryków omawiany jest w innym miejscu. Trzymajmy się Radomia w tym wątku :biggrin:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

30 jest kolego impreza zamknięta

 

Lusia przecież kolega wyżej właśnie o tym samym pisze...  :biggrin:  :whip:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kwietnia.OSK TURBO z Pabianic razem z KULIKOWISKO Motocyklowa szkoła Tomka Kulika

http://motocykle-lodz.pl/topic/11473-tor-radom-30042016-szkolenie-motocyklowe-po%C5%9Bwi%C4%99cone-pokonywaniu-zakr%C4%99t%C3%B3w-turbo-z-kulikowiskopl/#entry228080

Edytowane przez trafic (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia przecież kolega wyżej właśnie o tym samym pisze...  :biggrin:  :whip:

 

to teraz to ja już się pogubiłem  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...