Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro i w środę będę na torze. Prawdopodobnie ostatnie podrygi ładnej pogody, a że mam wolne w pracy to trzeba wykorzystać. Jadę na kołach z okolic Rawy Mazowieckiej. Jak coś do zobaczenia na miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie postęp 39:63  :riding: 

 

 

w ktora strone?

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odliczam dni dosłownie :P już nie mogę się doczekać torowanka!!! jak Wasze przygotowania? ;) Kwinto nowe butki, Bombel cienki jak szczypiorek, Maciek zbiera opony i ktoś jeszcze tu jeździ? ;) pochwalę się, mnie Maciek upolował kombinezon ale najbardziej to jestem ciekawa jak będzie działał nowy hamulec :smile: czy nadal Maciek chce mnie potajemnie wykończyć :P mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się wszyscy na torze!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja czarnulka ma odmalowywane felgi i zbiornik przy wlewie bo zaczęło coś puchnąć - to jej możliwości nie zmieni, ale nowe oponki już tak  :biggrin: .

Dodatkowo po ostatniej awarii moto założyłem hak w puszce więc jeden ciągnik więcej gdyby coś.

Reasumując będę się starał z Wami czasem pogonić czy też za Wami  :biggrin: , ale poza tym na pewno w tym roku Bydgoszcz i może na Stary Kisielin na to szkolenie się wybiorę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zaopatrzyłem się w Lap Timer aby móc sprawdzać czy poprawiam błędy :smile:

Koszt śmieszny, bo w sumie wyszło mnie około 80 pln (kupowałem w Chinach podczas wyprzedaży 11 listopada, przy niskim kursie dolara), aż żal byłoby nie kupić :smile: Porównując z cenami allegrowymi za ten sprzęt zastanawiam się skąd sprzedawcy takie cyny biorą u nas w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...