Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi moto oddadzą to bardzo chętnie. Kolano mnie jeszcze trochę boli po szlifie na wakacjach. Raczej na jedną sesję zobaczy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam auto z hakiem, tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby wszystkie graty zostawić w garażu. Z przyczepką 4 moto można spakować. Dwa do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam auto z hakiem, tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby wszystkie graty zostawić w garażu. Z przyczepką 4 moto można spakować. Dwa do środka.

 

Jednak jedziemy :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to napisać ... pojechałem na to szkolenie na torze i "chyba załapałem bakcyla torowego" ... nie ukrywam, że bardzo mi się to podobało. Dlatego, mimo iż będę totalną zawalidrogą, chętnie wybiorę się na tor do Radomia. W związku z tym chciałbym zadać kilka pytań "starym wyjadaczom":

- lepiej pojechać w piątek czy w niedzielę - w który dzień jest mniejszy tłok?

- czy są jakieś ograniczenia co do maksymalnej ilości osób, jakie wpuszczą w jednej sesji na tor?

- czy trzeba rezerwować w jakikolwiek sposób "miejscówkę" czy działa to na zasadzie spontana - postanawiam jechać, jadę i wiem, że zawsze wjadę? (oczywiście zgodnie z harmonogramem toru, wtedy kiedy są otwarte sesje dla moto)

- jak wygląda ta kwestia crashpadów? Faktycznie tak to sprawdzają? Pytam, bo takowych nie posiadam, a założenie ich do mojego staruszka zwiększy jedynie wartość pojazdu o 10% a sama wartość crashpadów zdecydowanie przerośnie wartość mych owiewek.

 

Dzięki za wszelakiej maści informacje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał Rolek odnośnie crashpadów już ze sto razy, raz sprawdzają, raz nie, zależy od kolesia. Lepiej mieć cokolwiek. 

https://www.google.com/calendar/embed?src=vfib0vnp1b87cdiejsfd8pu000@group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw- dostępność toru sobie sprawdzaj. Rezerwować nie trzeba. Chcesz jechać to jedziesz, nie masz chęci, to nie jedziesz ;] Sesja jest od 8:45 do 16:45. Koszt i regulamin masz na stronie toru http://www.automobilklub.radom.pl

Wpuszczają wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń co do ilości. 

W piątek wiadomo nie każdy ma wolne, więc ludzi masz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W piątek

2. Nie zauważyłem

3. Nie trzeba, spontan działa. Trzeba tylko na www sprawdzić dostępność toru

4. Sprawdzają. Lepiej mieć, kit z owiewkami ale po co olej na torze rozlewać ;) psujesz zabawę innym. Crash pady możesz zrobić sam, w metalpolu można kupić wałek z ertalonu na centymetry, wiercisz dziury, przykręcasz i masz:) crashe za 30zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Crash pady możesz zrobić sam, w metalpolu można kupić wałek z ertalonu na centymetry, wiercisz dziury, przykręcasz i masz:) crashe za 30zl

i z tej rady skorzystam z pewnością, ogromnie dziękuję.

 

A temat będę śledził, może kiedyś przygarniecie nowicjusza ze sobą .... mam tylko nadzieję, że nie zjedzą mnie na tym torze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz po to, żeby się uczyć, a jak komuś przeszkadzasz, to Cię po prostu wyprzedza :P


źle napisałam wyżej :P  cały dzień to 8:45-16:45 :biggrin: jedna sesja to 4h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W piątek

2. Nie zauważyłem

3. Nie trzeba, spontan działa. Trzeba tylko na www sprawdzić dostępność toru

4. Sprawdzają. Lepiej mieć, kit z owiewkami ale po co olej na torze rozlewać ;) psujesz zabawę innym. Crash pady możesz zrobić sam, w metalpolu można kupić wałek z ertalonu na centymetry, wiercisz dziury, przykręcasz i masz:) crashe za 30zl

 

Czy jest jakaś różnica który ertalon? Sprawdzałem i jest w sumie kilkanaście odmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to ja mogę zabrać czyjeś moto. Ale raczej tylko w niedzielę. Plus jedna osoba. Przyczepkę mogę ciągnąć ale mam auto trzy osobowe, a po wczorajszym dniu dwa miejsca są już zajęte. Generalnie jeśli będę jechał to mogę zabrać trochę gratów grille leżaki i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy jest jakaś różnica który ertalon? Sprawdzałem i jest w sumie kilkanaście odmian.

 

Nie wiem czy w metalpolu są chociaż 3 odmiany :P Przy crashach ważna sprawa to śruby, średnica minimum 8mm i twardość 8.8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna sesja czy dwie? :smile: mam dylemat czy jechać bez Maćka, nie wiem czy sama dam radę :P zawsze jestem pasażerem a przy rozkładaniu i pakowaniu pomocnikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...