Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

No to d*pa. Moge iść do pracy z rana :sad2:  a miałem już urlop

 

 

 

Bo to trzeba nad techniką pracować a nie nad czasami.

Problem czasem w tym że na tych wszystkich torach jak jest więcej osób to nie da rady jechać wolniej ale dobrze technicznie bo wszyscy chcą zapier...

tylko że bez dobrej techniki nie da się zrobić dobrych rezultatów.

 

Wystarczy popatrzeć jaka przepaść jest za Dudkiem :P

 

Jak zmienie gumę po kts to chyba sobie w deszcz pojadę

W deszcz nie wpuszczają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W deszcz nie wpuszczają ;)

 

Hehe i cały misterny plan poszedł w pi... ;) ale spoko przy średniej pogodzie czasem da radę jeździć i u nich a wtedy klientów mało ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super było wczoraj, mało ludzi, pogoda taka że dziś wyglądam jakbym własnie z egiptu wrócił :P, i co najważniejsze fajne towarzystwo. Do następnego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bedzie ktos w poniedzialek albo wtorek na radomiu?

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem... jedna pogoda pokazuje jutro deszcz a druga słońce... 


a w środę na odwrót... a z Maćkiem chcieliśmy bardziej w środę jechać... i teraz to ja nie wiem co i jak... ręce opadają po prostu :sad2: zawsze jak chcemy jechać, to pogoda się pier*oli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesji ....

 

Pytam bo ostatnio byłem w Bydgoszczy ale to było organizowane przez Kulikowiskk i nie orientuje sie za bardzo

 

Co znaczy sesja - ile to czasu na torze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki z linka ale powiedz co to jest to Google ?

A na poważnie nie wiedziałem czy to jakas zorganizowana akcja czy to tak z ulicy

 

I teraz jeszcze o doświadczeniach: czemu Radom ?? W czym jest lepszy od innych torów ??

4 godziny

 

Dzieki

 

Jeden przynajmniej niezłośliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ktoś wcześniej zadawał takie same pytania jak Ty, wystarczyło poczytać kilka stron wcześniej. I złośliwa nie jestem :smile: a jak Ty to odbierasz to nie mój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...