Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Lecę jutro na Radom, prawdopodobnie tylko poranna sesja jest w moim zasięgu. Będę miał miejsce na przyczepce, więc jeżeli są chętni zapraszam do wspólnego torowania  :riding:

 

Edit: Nieaktualne, muszę przesunąć wyjazd.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za towarzystwo! Jak na pierwsze torowanie myślę że nie poszło mi tak źle. Wrażenia niesamowite! Do następnego jak najszybciej! Spoko filmiki. A co do zdjęć to nie mogę obejrzeć zawartości. Jakiś prywatny album czy co?

Edytowane przez esquina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy sprawdzasz dostępność toru czasami? masz farta chłopie, że nie pojechałeś, bo byś klamkę pocałował

Powiem Ci, że sprawdzam i w niedzielę była informacja tylko o zamkniętym torze 1 czerwca. Wchodzę w poniedziałek po południu i okazuje się, że dopisali wtorek...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze, że sprawdzałeś :smile: jednak trzeba przed wyjazdem sprawdzać, bo my też mieliśmy jechać dzisiaj :P ale niby na każdej stronie z pogodą pokazywali, że ma być deszcz w Radomiu heh no to przełożyliśmy na środę i mamy też farcika :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z Maćkiem jedziemy w środę :smile: na cały dzień oczywiście

 

Coś czuje ze w srodę będzie  ciasno ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jaja... jutro tor tylko 2 sesja :/

Z poniedziałku ludzie poszli na wtorek, z wtorku na środę, a teraz kumulacja nastąpi w czwartek i piątek :biggrin: Faktycznie, trzeba przeczekać ten "okres" do następnego tygodnia :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekendy podobno też jest rzeź a było dobrze ;]

jakie jaja... jutro tor tylko 2 sesja :/

 

wy to macie dość często sesje dla inwalidów czyli oddzielne sm sesje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak zabiorę 125ke to wrócą ci dobre czasy Może swój tez poprawie jak dobrze przykręcę tylny wahacz. No chyba wszyscy to cie nie wyprzedzali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to d*pa. Moge iść do pracy z rana :sad2:  a miałem już urlop

 

 

 

Ty już tak nie narzekaj ;) jak na razie to mnie każdy wyprzedza :sad2: a czasy to dno... :/

Bo to trzeba nad techniką pracować a nie nad czasami.

Problem czasem w tym że na tych wszystkich torach jak jest więcej osób to nie da rady jechać wolniej ale dobrze technicznie bo wszyscy chcą zapier...

tylko że bez dobrej techniki nie da się zrobić dobrych rezultatów.

 

Wystarczy popatrzeć jaka przepaść jest za Dudkiem :P

 

Jak zmienie gumę po kts to chyba sobie w deszcz pojadę

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...