Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Sovteq o nic się nie martw :smile: straszą Cie tylko a szczególnie Rolek :P zazdrości Ci, że na tor pojedziesz a on nie :P jeszcze w mojej kolekcji nie ma hondy cbr 1000, więc zapraszam na torowanko :decayed:

a co do początków na torze, to zawsze ktoś pomoże :smile:

Luśka jak się rozkokosiła. ho ho B)

sovteq bój się bo czeka Cie ogromy ból głowy i zastanawianie się jak to się stało że 160 KM nic nie znaczy przy pojemności 125 :hihi: 

 

Tak jak się już prawie ze wszytskimi spisałem umawiamy się na (prawdopodobne) zakończenie sezonu torowego w piątek!

 

Zatem do piątku :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jedziecie autem to na 2 przyjedźcie :biggrin: więcej frajdy :smile:

 

 

 

Luśka jak się rozkokosiła. ho ho B)

wcale się nie rozkokosiłam :P miałam 2 tygodnie przerwy, więc będzie lipa... ale tylko przez pierwszą godzinkę :P

 

 

 

jak się wszystko uda to ruszam o 10tej z łodzi :smile:

o 10 to ja już będę TOROWAĆ :biggrin: :D :biggrin: :D :biggrin: już nie mogę się doczekać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruj sobie toruj bo na drugą sesję wpadają dopiero ci lepsi zawodnicy więc rozgrzej się dobrze :smile:

 

My startujemy ok 9:15 więc na stacji przy selgrosie na rokicińskiej będę koło 9:30. Potem bez przystanków na tor :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Luśka jakieś nowe motury w kolekcji wyprzedzonych?

no jasne :biggrin: sporo ich było :biggrin: najbardziej rzucił mi się w oczy taki pomarańczowy moto... kurde nie pamiętam dokładnie jaki to był... :sad2: cholerka !! ale jak mijałam tego Pana, to mu pomachałam :biggrin::riding:

z opowieści to słyszałam, że Ty wszystkich uczysz jeździć, więc raczej to ja będę w Twojej kolekcji wyprzedzonych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolek dzwoniłam już nawet do znajomego, który ma moto ale niestety jutro idzie do pracy i nie pojedzie :/ może ci co byli w Lublinie mają chęć jutro do Radomia jechać ;) tylko to Marta albo Łukasz mają z nimi kontakt, więc do nich się odezwij :smile: A jak nie znajdziesz nikogo to przyjedź na moto :smile: albo Olę porwij z pracy :P

 

 

 

organizujcie mi towarzysza

towarzysza powiadasz... :biggrin:

Edytowane przez Lusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...