Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

I znów pośmigaliśmy ,ludzi mało, pogoda jakby Dudek zalatwial:) czasy dalej kiepskie ale są pierwsze kroki żeby w zakręty ładować się slajdem :biggrin: a Marta ma kolejne szybkie moto na liście objechanych ;) Suzuki BKing.... Może w przyszłym tygodniu uda się pojechać większą załogą :smile: KwD!

Hehe .... uśmiałem się. .. ale dziękuję:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a Marta ma kolejne szybkie moto na liście objechanych ;) Suzuki BKing....

ej ej ej zapomniałeś dodać, że wyprzedziłam 3 RAZY takiego POMARAŃCZOWEGO KTM 525 EXC !!!!!!!!!!!!!! :riding::whistling:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała, tłumu nie było, czas poprawiony o ponad sekundę- nie będę się nim tutaj chwalił bo i nie ma czym ale cieszę się z progresu :smile:)) Było trochę rozbitków, ucierpiała nasza koleżanka z forum ale była twarda i koniec końcu dobrze się skończyło więc myślę że sama niedługo się tutaj pochwali... 

Trzymam kciuki za pogodę w przyszłym tygodniu :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypałam się, bo zabrakło skupienia i koncentracji w trakcie jazdy, to nie był mój dzień i po kilku okrążeniach wiedziałam,  że stopka w moto ewidentnie jest rozsypana i podbijało mnie na lewym winklu  kilka razy, mój mąż między czasie pojechał kupić stojak pod tylne koło i mieliśmy ją odkręcić.  A to okrążenie miało być ostatnim  przed zjazdem i na dohamowaniu zamiast złożyć się w prawy winkiel i go zacieśnić, złapałam odruchowo  hamulec. Przetestowałam zasadę numer jeden-jedziesz tam gdzie patrzysz…  MOJA GŁUPOTA. Dziękuję za pomoc chłopakom z Łodzi i tym co torowali, że mnie pozbierali. Skończyło się na stłuczonej klatce piersiowej, urazem przyczepu obojczykowo-mostkowego i barku.  Ból okropny.  Póki co została lewa ręka i opioidy. Moto do zrobienia i toruje od przyszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie pojechałem :biggrin:

A nie do końca dobrze bo 25 km dalej jest Tor Jastrząb i tam właśnie się wybraliśmy dzisiaj. Było całkiem przyzwoicie tor dużo szybszy niż w Radomiu (większy i szerszy) można było złapać trochę nowego doświadczenia i to się udało. jedyny minus to nie do końca sprawna organizacja no i koszty sporo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...