Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przypomnieć, że słowo klucz to "wspólnie" B) 

 

Ja chce jechac w drugiej polowie miesiaca, bo do 15 wrzesnia nie dam rady...

Zatem wstępnie możemy ustalić, iż pożegnanie lata robimy po 15 września. W gre wchodzi tylko sesja popołudniowa a podyktowane jest to temperaturą. 
Działamy? :biggrin:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pogoda pozwoli to szykuję się na środę lub piątek.

 Kwinto dawaj w środę... też planuję być:smile: Byłem w piątek ... Mimo że to nie weekend było sporo moto... Udało mi się poprawić życiówkę i to w obie strony:) Teraz w lewo jest: 36.76, a w prawo 37.39:) Liczę że jeszcze uda się coś z tego urwać... Więc jeśli tylko pogoda pozwoli to będę w środę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofu namówiłeś mnie ;) paczamy w pogodę po 15 i lecimy

Nie było to jakoś specjalnie trudne :smile: Zakładam, że zdecydował o tym mój urok osobisty a nie obiekt na który planujemy jechać B)

 

 Kwinto dawaj w środę... też planuję być :smile: Byłem w piątek ... Mimo że to nie weekend było sporo moto... Udało mi się poprawić życiówkę i to w obie strony:) Teraz w lewo jest: 36.76, a w prawo 37.39:) Liczę że jeszcze uda się coś z tego urwać... Więc jeśli tylko pogoda pozwoli to będę w środę...

No Kwitno dawaj w środe! :P  Z Dudkiem sobie polatasz :riding:  Czasy pokazują, że możesz liczyć na podjecie walki co najmniej 3 razy w ciągu jednego okrążenia w trakcie kiedy Dudek będzie wyprzedzał :pa: 

Hehehee oczywiście żarty żartami ale życzę miłej zabawy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i lucek tez sroda

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za dzisiejsze wspólne torowanie na Radomiu. Pogoda dopisała, frekwencja na torze zaskakująca jak na środek tygodnia. Udało mi się poprawić czas w lewo: 36,65:) Niestety na kolejnym okrążeniu i próbie pobicia ww czasu w trakcie dohamowywania jeszcze w szczycie zakrętu dowiedziałem się co to lowside:/ W sumie sam sobie jestem winien bo opona na której jeździłem przeszła już bardzo dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erłan też wyprzedziłam :P i wiele innych :biggrin: przy 10 straciłam rachubę :P:riding:  tylko cholerka takiego gościa na kacie 525 nie mogłam wyprzedzić ani nawet dogonić  :mellow:  :whip:  ale to się w końcu zmieni :biggrin:  :riding:

 

p.s. tego gościa na bmw nawet 2 razy wyprzedziłam :P

Edytowane przez Lusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Marta nie każdy wie ale maszyna nie robi z Ciebie zawodnika, jak trzeba pokazać umiejętności to nie ważne czym jeździsz... środa jest ok, jeżeli uda mi się dostać wolne w pracy to jestem na tak... oczywiście na południową sesję bo z rana chyba za zimno nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolek wiem wiem :smile: ale opony już mi się kończą i chyba będzie koniec szaleństw na torze :/

na torze był koleś na ktm LC4 640, dał mi dosiąść swojego rumaka i już jest bliżej niż dalej, że kupię SM :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów pośmigaliśmy ,ludzi mało, pogoda jakby Dudek zalatwial:) czasy dalej kiepskie ale są pierwsze kroki żeby w zakręty ładować się slajdem :biggrin: a Marta ma kolejne szybkie moto na liście objechanych ;) Suzuki BKing.... Może w przyszłym tygodniu uda się pojechać większą załogą :smile: KwD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...