Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Luckiem wybieram sie w poniedzialek na poranna sesje

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem przyczepa

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A my dzisiaj byliśmy sami :sad2:

 

Przecież to najpiekniejsza sytuacja jaką można zastać. ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to najpiekniejsza sytuacja jaką można zastać.

 

Nie do końca, wyprzedzanie - walka z kimś, wciskanie się pod łokieć, wyprzedzanie na dohamowywaniu oraz na wyjściu z zakrętu to jest to ! Samemu jazda szybko moze sie znudzić, oczywiście w granicach rozsądku a nie 30 moto na torze ;) Samemu to można rekordy bić :smile:

 

A po drugie jazda za kimś lepszym, nie koniecznie szybszym ale technicznie lepszym bardzo dużo daje ... bo szybszy od razu odjedzie :smile:

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie do końca, wyprzedzanie - walka z kimś, wciskanie się pod łokieć, wyprzedzanie na dohamowywaniu oraz na wyjściu z zakrętu to jest to !

 

Do tego panie kolego to już wypadałoby mieć skill ;)  a do tego czasu to ja po torze mogę zapier.. zupełnie sam od rana do wieczora ;). Fakt że znam ze dwie osoby których obecność by mi znacznie pomogła ale nakładli mi tyle do głowy że przede mną jeszcze milion lat ćwiczeń.

 

 

 

A po drugie jazda za kimś lepszym, nie koniecznie szybszym ale technicznie lepszym bardzo dużo daje ... bo szybszy od razu odjedzie :smile:

Szczerze jest zbyt wielu szarlatanów  opowiadających z przekonaniem różne niestworzone historie  zatem ja podziękuję ;) (jak na początku bibli zakrętów :smile: )

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ja i lucek sesja od 12:45 zapraszam :smile:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze jutro torujemy. Pogoda ma być w dechę wiec żal aby tego nie wykorzystać.
Wczoraj towarzystwo pożarło w Pit Stopie to teraz czas spalić kalorie.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludki,
Może dojedziemy do jakiegoś porozumienia w kwestii wspólnego torowania we wrześniu na pożegnanie lata. Co Wy na to?
Trzeba bacznie obserwować pogodynkę co nam zaproponuje.

KwD! :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien powinienem już mieć silnik

 

 jesteś pewien, że będziesz miał silnik? :P Robert lubi obiecywać :P

ja to już nie pamiętam jak się jeździ na moto :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien powinienem już mieć silnik i na pewno z Martą pojedziemy raz czy dwa, kwestia pogody:)

Jak będziesz jechał we wrześniu to daj znać może się podłącze. Tylko najlepiej sobota lub niedziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...