Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

a mi coś się zdaję że przez ten deszcz nic z tego nie będzie :/

Nie chcem ale muszę się z kolegą zgodzić.

Prognozy na jutro w radomiu od rana pada może koło południa przestanie a później już tylko nieduże opady konwekcyjne.

 

Jak mnie ta pogoda wk.. w tym roku. Jak mam jeździć to się zawsze spierd...

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedzi, na nurtujące mnie pytanie, w tym temacie. Opłata za sesje jest od osoby czy od motocykla?

dostajesz opaskę na rękę i wypełniasz kwit na wjeździe... Więc zdecydowanie od osoby...

 

Pewnie jak by sie zmienił rider to by sie nie zorientowali ale w razie gleby czy cos pewnie byłaby afera:/

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedziemy w poniedziałek w takim razie :smile:

Ja niestety w poniedziałek nie dam rady. Poza tym i tak dwa razy musze urwać się z roboty więc odpadam :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie wybiorę w dowolny dzień poza poniedziałkiem. Wstępnie myślałem o środzie, ale jeżeli komuś pasuje inny dzień to się dostosuję. Zawsze przyjemniej polatać w kilka osób :smile:

 

PS. w sierpniu też się wybieram, mam mocne postanowienie żeby jeździć przynajmniej dwa razy w miesiącu.

Edytowane przez arteklik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieliśmy dzisiaj warunki do jazdy:) W popołudniowej sesji 4 moto na torze:) Do tego udało mi się poprawić życiówkę.... w sumie nie tylko mi... :smile: Lucek też poszedł zdrowo i zrobił 38.04... 
A mój czas przedstawia fota poniżej:) :smile::)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77216cc42e93530.html

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...