Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak pojedziemy w następnym tygodniu prawdopodobnie, gdyż jutro na 14.15 idę na pogrzeb.. Może się ktoś wtedy jeszcze dopisze.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem .. ale powiem Wam że frekwencja dzisiaj była miażdżąca... ok 50 moto na raz na torze... Zróżnicowanie umiejętności ogromne... Byli i tacy którzy uczyli się chyba nie jeździć po torze ale w ogóle jeździć moto. Były też gleby i pierwszy raz na Radomiu widziałem karetkę. (przez co jazdy były wstrzymane na ok 30min) Mimo wszystko dzień udany... jak każdy spędzony na torze:) Udało mi się nawet wykręcić 37.96s mimo wyprzedzania więc jest git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak wyglebił ale złamał obojczyk. Nie podnosił się z gleby więc wezwali karetkę. Do tego wszystkiego koleś miał nowy pierwszy raz założony kombinezon jednoczęściowy mega dopasowany. Więc nie było opcji zdjęcia go przy złamanym obojczyku. Obojczyka szkoda... ale kombi też bo powiedzieli mu że będą ciąć...


Jazda wyglądała mniej więcej tak 

 

Ale pod koniec dało się jechać trochę szybciej: 

 

Filmiki z pokładu Daytony 675 Rafała...

 

Zapomniałem dodać dla tych co nie wiedzą... ten znikający punkt na niebiesko-czarno-czerwonej R6 przed Rafałem to ja :smile:  :smile: :smile:

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

9 lub 14 lipiec na tor Radom - ktoś by się pisał?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leee szkoda macku. ja postaram sie wygospodarowac kilka godzin aby wziac z nadgodzin wlasnie na 14. niestety 9tego nie moge bo w next tygodniu mam caly tydzien szkolen i nie moge sie zerwac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Ja również się piszę na 14-ego ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele bedzie masakra... jak jeszcze dopisze pogoda to koniec. ... ale moze moze;)

 

nie ma co rozkminiać, trzeba jechać i śmigać :smile:

 

Dawajcie na LBN 14go:) A jak nie to 15go:)

 

żaden z tych dni nie jest niedzielą :P niestety

 

Niestety 13 odpada, nie ma sprężyn :/

Edytowane przez SMmaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z moim zawieszeniem zmienia się jak w kalejdoskopie  :P  Dostałem właśnie tel że do weekendu będę już wszystko miał, więc jak nie będzie padać i rzeczywiście zawiecha wróci to w niedziele 13-go śmigam na RadomRing. ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na LBN  na poniedziałek:) od razu Piter dostroi zawias... a nie tam Radom... W niedziele jest taki tłum że nie da się jeździc...

 

 

Wiem wiem już mi pisałeś że w tygodniu odpada:/ ale co mi tam próbować warto :smile:

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudek, mowisz ze w pon na radomringu przesrane z iloscia ludzi? bywalem tylko w srody i roznie bywalo...

chodzilo mi o poniedzialek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...