Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Lublin zdecydowanie, najlepiej cały weekend :biggrin:

Jesli chodzi o Lublin to macie moje pełne wsparcie, poparcie i kompana B)  Nie ma bata abyśmy tam nie pojechali wiec weekend wskazany!

Jeszcze Toruń, może Gostyń, na wakacje Koszalin i tournee torowe zaliczone. Oczywiście Radom w międzyczasie. Plan zacny ale czy uda się zrealizować?

 

P.S Temat wraz z promieniami słońca pomału wraca do życia :moto:  i to mi się bardzo podoba. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lublin na bank planuje 18-22 czerwca bo i tak będe tam siedział. 

Zatem  w środę lecę wcześniej by zdarzyć na tor a później to się jakoś postaram wkomponować w obowiązki służbowe.

Jednak najchętnie całe 5 dni spędziłbym na torze :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy świetna miejscówkę z noclegami w Lublinie rzut beretem od toru. Trzeba się zgadać na długi weekend i trochę poszatanić :smile:

 

Jeszcze Toruń, może Gostyń, na wakacje Koszalin i tournee torowe zaliczone. Oczywiście Radom w międzyczasie. Plan zacny ale czy uda się zrealizować?

 

Jeszcze tor stary Kisielin prezentuje się naprawdę zacnie tylko czemu tak daleko :sad2:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pierwsze śliwki robaczywki!!

uważajcie na linie na prostej start meta jeszcze nigdy nie były tak wyślizgane  

mi na wyjściu z zakrętu przód odjechał i pozbyłem się dekla razem z olejem...

taka akcja jak u dudka tylko on miał więcej szczęścia i dogrzane opony kocami :smile:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiekun toru stwierdził ze przez zimę guma z nich zeszła i ze jak karty zaczną jezdzic to sie nagumują

moim zdaniem one zawsze były śliskie tylko raz może faktycznie cos tam tej gumy na nich bylo dwa moze latem jak farba sie nagrzeje to jakoś tam lepiej trzymają, cholera wie

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my byliśmy na sesji która zaczyna  się  o 12:45 gdyż we wtorki wcześniejszej nie ma

 

btw kupie dekiel alternatora do 636 03-04 w rozsądnych pieniądzach

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i polatane:) Pogoda bajka do 16ej... później zaczęło lać... Najlepsze że byliśmy w 3ke i tor był nasz:) Chwile było jeszcze 2 kolesi ale szybko się zebrali... Więc tor praktycznie na wyłączność był :biggrin:

Linie już lepiej trzymały... Myśle że jeszcze tydzień dwa i będzie lux...

Edytowane przez dudekstyle (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak Radom jest czynny w sobotę?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ekipa z Piotrkowa szykuje sie 11go czerwca (środa) na Radom, ktos chętny?

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W najbliższy piątek 20.06.2014 jedziemy z @Fazerro na poranną sesję od 8.45 :smile: Chyba, że pogoda pokrzyżuje plany, ale fajnie gdyby ktoś dołączył  :riding:  Moto pakujemy na lawetę.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W najbliższy piątek 20.06.2014 jedziemy z Fazerro na poranną sesję od 8.45

Chętnie bym dołączył, ale w takich godzinach to normalni ludzie pracują. Szkoda...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wtedy na torze jest mniej ludzi = więcej swobody dla Nas :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wyprzedzania trenować :P

Ja odpadam bo będe na moto w wawie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek 20.06.2014 jedziemy z @Fazerro na poranną sesję od 8.45 :smile: Chyba, że pogoda pokrzyżuje plany, ale fajnie gdyby ktoś dołączył  :riding:  Moto pakujemy na lawetę.

Ale tylko będziecie na poranną sesję?? Ja planuje pojawić się na Radomiu w tym tygodniu, ale planowałem jak co na popołudniową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale tylko będziecie na poranną sesję?? 

 

Raczej tak, ze względu na popołudniowe przeludnienie :P 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...