Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

My też się nie opierdzielaliśmy :moto:

To ja se w piątek pojade i będę wstawiał zdjęcia jak będziecie tyrać :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było superowo, przemierzenie się do "sporta" bezcenne, jednym słowem rewelacja. Dzięki Krzysztofu, Rolek  z Wami na koniec świata i jeden dzień dłużej, nawet maleńki szlifik nie zepsuł mi humoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znowu? Co znowu?! :P 

Jeszcze nas by objeździła, więc ukłony dla tej Pani  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znowu? Co znowu?! :P 

 

Jeszcze nas by objeździła, więc ukłony dla tej Pani  :riding:

 Dzięki Suchy, za słowa uznania. A szlifik niewielki, przytuliłam moto do nogi to się nawet tak nie porysował. Wszystko przez te podnóżki. Jak nic na tor potrzebny jest sport:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wszystko przez te podnóżki. Jak nic na tor potrzebny jest sport:)

 

 

podnóżki podnóżkami ale czy nie zdarza Ci sie przymknąć gazu w zakręcie właśnie w momencie przytarcia podnóżkiem badz chwile przed?

u mnie w tamtym sezonie jak latałem na fajerze najczęściej zdarzało sie przycierać w momencie gdy z pozycja bylo cos nie tak albo właśnie w momencie przymknięcia gazu moto zapadało sie w zakręcie do tego dochodziło dość miękkie zawieszenie przez co motocykl dodatkowo przysiadał na nim zmniejszając prześwit.

Kiedy odruchowo zamknie sie jeszcze więcej gazu ciężar motocykla idzie na podnóżek tylne kolo się odciąża (dziwne slowo :smile: ) przez co traci przyczepność a my zwiedzamy pobocze :smile: 

tak wiec w miarę możliwości najpierw trzeba dojść do ładu z zawieszeniem później z samym sobą a na końcu zmieniamy moto na inne i powtarzamy dwie pierwsze czynnosci heheh ;)

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnóżki podnóżkami ale czy nie zdarza Ci sie przymknąć gazu w zakręcie właśnie w momencie przytarcia podnóżkiem badz chwile przed?

u mnie w tamtym sezonie jak latałem na fajerze najczęściej zdarzało sie przycierać w momencie gdy z pozycja bylo cos nie tak albo właśnie w momencie przymknięcia gazu moto zapadało sie w zakręcie do tego dochodziło dość miękkie zawieszenie przez co motocykl dodatkowo przysiadał na nim zmniejszając prześwit.

Kiedy odruchowo zamknie sie jeszcze więcej gazu ciężar motocykla idzie na podnóżek tylne kolo się odciąża (dziwne slowo :smile: ) przez co traci przyczepność a my zwiedzamy pobocze :smile:

tak wiec w miarę możliwości najpierw trzeba dojść do ładu z zawieszeniem później z samym sobą a na końcu zmieniamy moto na inne i powtarzamy dwie pierwsze czynnosci heheh ;)

Wszystko się zgadza. Zamknięcie przepustnicy powoduje zmniejszenie prześwitu. W tym natomiast konkretnym zakręcie według rad "szefuńcia" dojeżdżałam na hamulcu i tuż przed szczytem zakrętu zmieniałam siłę działania hamulca na powolne odkręcanie manetki. Niestety w sekundzie, kiedy zaczęłam odkręcać podnóżek postanowił zwiedzić asfalt i przyczepność tylnej opony poszłaaaa...... :biggrin:  Ciężko natomiast się nie zgodzić z tym co napisałeś i zawsze mam to z tyłu głowy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś leniwy ten Twój Fazer nie chce mu sie robic tylko by leżał  :P:biggrin:

Edytowane przez Szefu (wyświetl historię edycji)

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ten filmik kiedy parkujesz poza asfaltem?

 

nie, tego nie mamy na fimie :sad2: a szkoda bo fikołka tkaiego zrobiłem że fiu fiu. Na tym jest jak piękny nowy ducat wpada w poślizg i łamie kierownicę, wygina lagi, niszczy jeszcze coś w silniku bo wysypało się wszystko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak wgrać żeby wyświetlany obraz był HD ? bo filmik jest w takiej jakości a możliwości odtwarzania sa tylko 360 .... :/ dajcie znać jak a ponownie wgram.

 

PS: w niektorych miejscach masakrycznie trzesie mi się łapa ze zmęczenia .... wybaczcie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...