Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Marek pięknie dziękuje za zdjęcia! Rewelacja. Fajnie, że wziąłeś aparat i uwieczniłeś parę ciekawych momentów.

Do zobaczenia :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę, ale jak dla mnie możemy wyjechać trochę później jak chcesz pospać. Jedzie się tam 1,5h więc jak się spotkamy 6:45 to mamy jeszcze 30 min luzu :smile:

Edytowane przez kwinto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem/pisałem Jedzie Beata więc nie wiem czy tak pogonicie ;) 

 

Jakby czasem się rozmyśliła to polecę ja.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem o 6 zbiórka na dellu.

 

To o ktorej wyylatujecie? Zebym nie czekal pol nocy w Kurowicach:p

Po 6 pare minut wylecimy. W Andrespolu zrobimy tankowanie i ogień do Radomia! Jutro zapowiada się idealna pogoda wiec wyczuwam konkretne śmiganie :riding:
Tymczasem ide nasmarować łańcuch, sprawdzić ciśnienie w gumach i przygotować się do szybkiego intensywnego snu.

Do jutra ściganty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam od 6.25 do 6.30 mniej wiecej, najwyzej mnie gdzies na trasie chwycicie bo ja wolny jestem:) do zobaczenia

A Zino z Tobą nie będzie czekał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia:/

Zawsze na Nas czekał za tym rondem w Kurowicach na zatoczce. Zapowiadał, że będzie wiec pewnie się spotkacie. Generalnie proponowałbym Ci poczekać i polecimy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspolny wypad:) w koncu sie wyszalalem :biggrin:

 

 

EDIT:

 

Prawie zapomniałem dopisać: 

 

Dzięki Krzysiek za pokazanie nowej strony motocyklizmu, nowej zajawki :smile: Mam nadzieję że jeszcze poprzycieramy podnózki/ kolana  :decayed:

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem również wszystkim podziękować za wspólną zabawę. Dzisiaj tor w Radomiu opanowany był przez ekipę z łódzkiego :rock: 
Fajnie chłopaki ganiali, miło sie patrzyło. Musze podkręcić tempo aby za Wami nadążyć  :riding:  Troche jeszcze potrenuje i będzie ok.
Mam nadzieję, że osoby z którymi miałem przyjemność (nie doszukiwać się podtekstów B) ) bedą miło wspominać motośrody. Obawiam się, iż wrzesień nie pozwoli Nam na zbyt częste wypady bo już pogoda nie będzie sprzyjająca a jak sami zauważyliście podróż o 6 rano tak średnio do przyjemności należy.
Dzisiaj oczywiście nie obyło się bez przygód ale ciiiiiiiiiiiiii.............miałem nie mówić :whistling: 
Podsumowując dzisiejszy wypad jestem z niego bardzo zadowolony. To subiektywna ocena bo Zino pewnie rzuca mięsem na prawo i lewo ;)
Od pierwszego wyjazdu do Radomia na początku wakacji u siebie zauważyłem znaczną poprawę skladania mota w zakręt. Tak na prawdę to był mój pierwszy sezon, który przeznaczyłem na ćwiczenia i powiem nieskromnie, że chyba swój cel na ten sezon osiągnąłem B)  Nie postawiłem sobie zbyt wysoko poprzeczki ale preferuje naukę małymi kroczkami. Fajnie, że udało mi się parę osób przekonać do mojej zajawki z torem. Wielkie dzięki za chęci i za miłe towarzystwo!!!

PS. Osoby które cykały fotosy to proszę o ich udostępnienie. Z góry dzięki.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...