Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Na 28go to wam od razu wpiszę Beatę ;) niech leci potrenować.

 

Jakby zmieniła zdanie to oczywiście polecę ja ;P

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 28go to wam od razu wpiszę Beatę ;) niech leci potrenować.

 

Jakby zmieniła zdanie to oczywiście polecę ja ;P

Przylećcie na jednym. Będziecie na zmiane jeździć. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przylećcie na jednym. Będziecie na zmiane jeździć. B)

Ktoś musi dzieci pilnować ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 97% pojadę 21.08 tylko muszę zdemontować stopkę centralną, bo po obniżeniu motocykla jest zbyt nisko ziemi i najprawdopodobniej (sądząc po zdjęciach) to ona szorowała po asfalcie a nie podnóżek  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 97% pojadę 21.08 tylko muszę zdemontować stopkę centralną, bo po obniżeniu motocykla jest zbyt nisko ziemi i najprawdopodobniej (sądząc po zdjęciach) to ona szorowała po asfalcie a nie podnóżek  :mellow:

Zdjęcie stopki to jakieś 5min wiec prawdopodobieństwo, że pojedziesz z nami w najbliższą środę wzrasta do 99% B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic niespodziewanego jutro się nie wydarzy to również się wybiorę  :riding:

Fajnie! Do zobaczenia w środę. Poganiamy się trochę :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie w nocy padać to jadę na poranną sesję z jeszcze jednym znajomym. On trzyma moto na brzezińskiej więc polecimy tamtędy i spotkamy się już na torze :smile: Jeśli jednak będzie padać wybieramy się na sesję popołudniową. Już nie mogę się doczekać ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie w nocy padać to jadę na poranną sesję z jeszcze jednym znajomym. On trzyma moto na brzezińskiej więc polecimy tamtędy i spotkamy się już na torze :smile: Jeśli jednak będzie padać wybieramy się na sesję popołudniową. Już nie mogę się doczekać ! :P

Ok. Jadę tylko na rano wiec i tak się spotkamy.

Ktoś jeszcze jutro jedzie?Czy mam na kogoś czekać na Dell'u?

 

Wstanę około 5 i jeśli będzie pogodowo nieciekawie to niestety bede zmuszony odpuścić. Niestety sesja popołudniowa nie wchodzi w grę.

Edytowane przez KrzysztoFu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jadę tylko na rano wiec i tak się spotkamy.

Ktoś jeszcze jutro jedzie?Czy mam na kogoś czekać na Dell'u?

Wstanę około 5 i jeśli będzie pogodowo nieciekawie to niestety bede zmuszony odpuścić. Niestety sesja popołudniowa nie wchodzi w grę.

Pogoda za oknem po uju.. Chyba się spotkamy 28.08:-)

Może zostaniemy na 2 sesje???

Edytowane przez zino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda za oknem po uju.. Chyba się spotkamy 28.08:-)

Może zostaniemy na 2 sesje???

Nie wqrwiaj mnie zino....tydzien czekania żeby teraz xxxj bombki strzelił...rano się zobaczy.

 

28.08 mam już wpisane ale dwóch sesji nie obskoczę bo padnę z głodu w miedzy czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wqrwiaj mnie zino....tydzien czekania żeby teraz xxxj bombki strzelił...rano się zobaczy.

28.08 mam już wpisane ale dwóch sesji nie obskoczę bo padnę z głodu w miedzy czasie ;)

Zabiorę więcej kanapek i podzielę się:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę więcej kanapek i podzielę się:-)

Jakie tam kanapeczki? Cały dzień na Radomringu to przydałoby się jakiegoś stejka wsunąć :eat:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzwonimy się rano tak jak ustaliliśmy, na tą chwilę jadę bo pogoda w meteo nie jest taka zła :smile: zobaczymy nad ranem :smile:

 

 

EDIT "Nad ranem" :

 

niestety, słitaśnych foci z buziaczkiem nie będzie na fejsika ale podjeliśmy wyzwanie... dojechaliśmy do Ujazdu i powrót :/ nie lało ale siąpiło i bylo chłodno a my gonilismy front deszczowy więc nie przestałoby kropić  :sad2:

Uważam to za dobrą decyzję bo jak się rozebrałem to miałem już dużo mokrych ciuchów a to było dopiero 1/6 jazdy... krótko mówiąc smuteczek ... 

Pozostaje za tydzień !

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień kolejna próba!
Cały dzień poszedł się ..je...hmm...... :whistling:  lekko się zdenerwowałem.
Ludziki picować sprzęty i 28.08 dajmy po garach. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam kanapeczki? Cały dzień na Radomringu to przydałoby się jakiegoś stejka wsunąć :eat:  

Na terenie Toru (zaraz przy wjeździe) masz knajpke "klakson". Polecam placki po wegiersku. Jest tez opcja jedzenia na dowóz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Towarzysze!
Maszynki naszykowane? Jeśli tak to rewelacyjnie! Mam nadzieję, że jesteście tak samo głodni winklowania jak ja :moto:
Informuję, iż w najbliższą środę 28.08 ponownie wybieram się na Radomring. Wszystkich, którzy mają ochotę spędzić przyjemnie czas z motocyklem serdecznie zapraszam. Oby tym razem warunki pogodowe Nas nie wygoniły.
 
Przypominam: Zbiórka o 6 rano na krańcówce autobusowej na Dell'u.
Kto jedzie?

LwG!

Edytowane przez KrzysztoFu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...