Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

KrzysztoFu bede rano na dellu :smile:  czekaj na mnie tylko napisz mi dokladnie gdzie mam czekac i o ktorej bo jestem jeszcze w pracy. Kwinto dawaj bedzie fajnie :biggrin:

6 rano, zajezdnia autobusowa na dell'u. Tam się spotykamy za każdym razem. Od razu uprzedzam że tylko mega ulewa lub gradobicie z piorunami, ewentualnie huragany sa w stanie mnie powstrzymać przed jutrzejszym torowaniem.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był idealny dzień na latanie po torze, mało motongów i nauka od podstaw. Szacun na KrzysztoFu. Pozdrawiam

Pati bo się zaczerwienie :P Bez przesady :hihi:

Tak! Dzisiaj było idealnie. Warunki do jeżdżenia były wyśmienite. Szkoda tylko Sławka, że zrobił sobie wycieczkę do Radomia i musiał się obejść smakiem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati bo się zaczerwienie :P Bez przesady :hihi:

Tak! Dzisiaj było idealnie. Warunki do jeżdżenia były wyśmienite. Szkoda tylko Sławka, że zrobił sobie wycieczkę do Radomia i musiał się obejść smakiem.

 

 

Zmieniły się zasady korzystania z toru???

Czemu Sławek nie jezdził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest taka możliwość żeby się tam przejechać, zrobić sobie wycieczkę, wejść za free na teren żeby popatrzeć jak śmigacie, bo z moim moto i strojem to na tor na pewno mnie nie wpuszczą :]

Jak się zbierze większa grupka to jestem chętny.

Edytowane przez miqul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, jeżeli lecisz za tydzień to już wpisuje się na listę :smile:

Tylko żeby pogoda dopisała... 

Krzysiu to jest IBISZ albo dziecko w przedszkolu B)

Za tydzień jak nic mi nie wyskoczy to jadę! Za bardzo to mi się podoba aby sobie odmawiać takiej przyjemności a po za tym jeszcze sporo pracy mnie czeka bo zdjęcia znowu pokazały bolesną prawdę :smile: 

 

Witam, czy jest taka możliwość żeby się tam przejechać, zrobić sobie wycieczkę, wejść za free na teren żeby popatrzeć jak śmigacie, bo z moim moto i strojem to na tor na pewno mnie nie wpuszczą :]

Jak się zbierze większa grupka to jestem chętny.

Można spokojnie wejść na teren toru i kibicować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mi się tym razem uda :smile:  na biegu szukam kombi i rezerwuje czs wolny na 28 :smile: 

 

a tak w woli przypomnienia dla wszystich, bez kompletnego kombi (spodnie+kurtka) i crash padów można tylko obejść się smakiem :P  ewentualnie policzyć ile jest schodków na trybunie lub ławeczek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bez kompletnego kombi (spodnie+kurtka) i crash padów można tylko obejść się smakiem

 

Ja jeździłem w skórzanej kurtce i tekstylnych spodniach. Całość spięta krótkim zamkiem. Nie robili problemów.

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpuszczają bo ja mam szmaty połączone zamkiem i nie było problemu. ja się piszę na 21szego ;)

Rooland na 28.08 też się od razu wpisz :smile: Trzeba trochę popracować nad Tobą bo bioderko i bark Ci ucieka :P

 

Informuję, iż w najbliższą środę tj 21.08 również wybieram się na Radomring i wszystkich chętnych, którzy chcą poganiać po zakrętach zapraszam.

Gwarantuje dobrą zabawę ;)

Edytowane przez KrzysztoFu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...