Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki to ruszać tyłki :smile: z Maćkiem będziemy w środę i w piątek, jeżeli nie będzie padać :smile: my na pewno jedziemy na 2 sesje :smile: tylko jeszcze trzeba sprawdzić czy tor nie będzie zamknięty :P


zadzwoniłam i tor dostępny dla motocykli :biggrin: bardzo miła pani wszystko mi wyjaśniła :biggrin: nawet jak sprawdzać dostępność toru :P

Edytowane przez Lusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś wolne miejsce na pace aby zabrać mi moto? Też chce jechać! :doofywave: 

 

Środa byłaby idealna :hi: 

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

jutro będę wiedział czy mechanik odda mi auto z hakiem, jeśli tak to biorę przyczepę na 2 moto i możemy w środę jechać ZAWSZE BĘDZIE TANIEJ :smile:

Jutro napisze sms pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można dołączyć? O której wyjazd? Trzeba mieć lawete czy można na moto polecieć? Do której trwa impreza? Ile kosztuje wjazd? Czy ktoś mi pomoże ogarnąć początki na torze i ustawienie moto? To byłby mój pierwszy raz na torze.

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można dołączyć? O której wyjazd? Trzeba mieć lawete czy można na moto polecieć? Do której trwa impreza? Ile kosztuje wjazd? Czy ktoś mi pomoże ogarnąć początki na torze i ustawienie moto? To byłby mój pierwszy raz na torze.

 

1. Można cisnąć na moto, laweta lepsza ale w sumie Radom blisko

2. Sesja poranna 8:45-12:45, popołudniowa 12:45-16-45 koszt odpowiednio 60 i 70 pln

3. Na początek to najlepiej pojechać, a potem to już samo pójdzie :smile:

 

Poniżej w linku, zakładce "tor" masz wszystkie szczegóły:

 

http://www.automobilklub.radom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można dołączyć? O której wyjazd? Trzeba mieć lawete czy można na moto polecieć? Do której trwa impreza? Ile kosztuje wjazd? Czy ktoś mi pomoże ogarnąć początki na torze i ustawienie moto? To byłby mój pierwszy raz na torze.

 

na którym moto chcesz jechac ?

Co do ustawienia moto to jedynie można SAG ci zrobić (ale tutaj od razu mogę ci powiedzieć, że sprężyny w motocyklu masz za słabe bo jesteś za ciężki a we wszystkich moto typu honda,suzuki,kawa czyli od skośnookich spręzyny są dobierane na żółtka ważacego 70-80 kg w pełnym sprzęcie) bo reszta to niestety ale najpierw trzeba przeprowadzić serwis zawiasów i dopiero mając pewność że dobrze działając bawić się regulacją dobicia i odbicia...

 

Na która sesje chcecie jutro jechać ?

 

A w piątek ? Jest ktoś chętny? Bo pogoda ma być jeszcze lepsza niż jutro... 

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sovteq na poczatku nie trzeba nic w moto ustawiać tylko w głowie troche przestawiania jest :P co do. Cen, tak jak napisał Bombel, a jak chcesz na 2 sesje wjechać to 90zl. Rolek my z Martą środa i piątek obie sesje :smile:

Edytowane przez SMmaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sovteq pierwszy raz to leć sobie motocyklem. Jak ruszysz koło 11:00 Twoim tempem to spokojnie na 12:40 będziesz na miejscu. Wszyscy praktycznie co na lawetach to albo mają moto rozłożone na tor albo nienadające się do jazdy po drodze publicznej. My w tamtym roku zawsze na kołoach śmigaliśmy :smile:


PANOWIE i PANIE a co powiecie o piątku ? W piątek ma być 25 stopni i bezchmurnie. Jutro niestety ale 20 i chmurnie... Dzowniłem do Krzysztofa i jemu by nawet pasowało, teraz ma zadzownić do Pana Bombla i też się spytac ...  Lusia z SMMackiem w piatek też będa ...  Sovteq ? A tobie jak z piatkiem ? 

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sovteq o nic się nie martw :smile: straszą Cie tylko a szczególnie Rolek :P zazdrości Ci, że na tor pojedziesz a on nie :P jeszcze w mojej kolekcji nie ma hondy cbr 1000, więc zapraszam na torowanko :decayed:

a co do początków na torze, to zawsze ktoś pomoże :smile:

Edytowane przez Lusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi piątek pasuje. Jutro też mi pasuje. Juz z bombelkiem sie na lawetkę umówiłem.


Co do ustawienia moto to jedynie można SAG ci zrobić (ale tutaj od razu mogę ci powiedzieć, że sprężyny w motocyklu masz za słabe bo jesteś za ciężki a we wszystkich moto typu honda,suzuki,kawa czyli od skośnookich spręzyny są dobierane na żółtka ważacego 70-80 kg w pełnym sprzęcie) bo reszta to niestety ale najpierw trzeba przeprowadzić serwis zawiasów i dopiero mając pewność że dobrze działając bawić się regulacją dobicia i odbicia...

 

Zobaczymy na miejscu co się da wycisnąć z mojego moto :smile: Ale w kombi ważę jakieś 20 kg mniej - tak mówią :biggrin:

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...