Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

mozliwe ze ja z kiełkiem we środe badz piatek sie wybierzemy 

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa do tylu tak żeby między bak a jaja wchodziła pięść , początek stopy tylko na secie ( palce ) , d*pa leekko zwieszona tzn pół dupek siedzie na fotelu a drugi w powietrzu ,można powiwedzieć że zaczynamy od łokcia wchodzić w winkiel , kolanno jak tylko dotyka ziemi to chowamy pod moto (sprawdzamy nim tylko kąt pochylenia moto )

Nic na siłe wszystko kwestia czasu i treningu bez żadnego śmiesznego prawie że zsiadania z moto żeby tylko kolanem dotchnąć

 

a i na radom ringu jest jeszcze na jednym z winkli takich garb odczuwalny jadąc tylko w jedną ze stron , zwykle ucieka przód ,  na którym leżałem zresztą

Edytowane przez Majka11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa do tylu tak żeby między bak a jaja wchodziła pięść , początek stopy tylko na secie ( palce ) , d*pa leekko zwieszona tzn pół dupek siedzie na fotelu a drugi w powietrzu ,można powiwedzieć że zaczynamy od łokcia wchodzić w winkiel , kolanno jak tylko dotyka ziemi to chowamy pod moto (sprawdzamy nim tylko kąt pochylenia moto )

Nic na siłe wszystko kwestia czasu i treningu bez żadnego śmiesznego prawie że zsiadania z moto żeby tylko kolanem dotchnąć

 

a i na radom ringu jest jeszcze na jednym z winkli takich garb odczuwalny jadąc tylko w jedną ze stron , zwykle ucieka przód ,  na którym leżałem zresztą

Tak nieśmiało zapytam, a kolega Majka11 do czego się odniósł bo nie bardzo rozumiem skąd ten pobieżny opis?

 

A na tym garbie wystarczy odkręcić mocniej gaz aby zwiększyć zakres pracy zawieszenia i nic nie ma prawa uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak nieśmiało zapytam, a kolega Majka11 do czego się odniósł bo nie bardzo rozumiem skąd ten pobieżny opis?

Też miałem zapytać ale widocznie jestem bardziej nieśmiały :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zobaczyłem fotki

 

Nie komentuj tylko wybierz się kiedyś z "nami" przyda się ktoś z praktyką :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie odnośnie jakiegoś wypadu. Uda się jakąś popołudniówkę obskoczyć? Pogoda będzie dla nas jeszcze łaskawa? :unsure:

Edytowane przez KrzysztoFu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie odnośnie jakiegoś wypadu. Uda się jakąś popołudniówkę obskoczyć? Pogoda będzie dla nas jeszcze łaskawa? :unsure:

 

Coś czuję że w tym sezonie już d*pa zbita, chyba że w październiku przyjdzie jeszcze ocieplenie jakieś ... albo trzeba czekać na wczesną wiosnę...:sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzwaniamy się jakoś w tygodniu i pomyślimy jeszcze nad jakimś wypadem. Jak pogoda utrzyma się taka jak dziś to nie ma co odpuszczać. Rolek co tam Twoja cycata pogodynka rzecze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycata pogodynka mówi że najlepsza pogoda będzie w środę (w dzień ok 16-19 stopni zero opadów :biggrin: ale niestety mają być chmury) 

http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=zmw:00000.1.12485&hourly=1&yday=281&weekday=%C5%9Aroda

 

oraz 

 

http://meteo.org.pl/ i http://meteo.org.pl/prognoza

 

Więc moim zdaniem nie ma co marudzić tylko szykowac popołudnie środowe na jazdy. Bo niestety ale cycata przepowiedziała, że w piątek pogoda może być już średnia ... 


Ok. Już wszystko wiadomo...

 

w tą środę czyli jutro kończymy sezon torowania w Radomiu. Sesja popołudniowa. Startujemy z Della o ok 10:20-30 z już zatankowanymi maszynami. 

 

Na tą chwilę jestem ja, wildi i krzysztofu. Ktoś chętny ? :smile: 

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieram, wszystko mnie boli! organizm się poddał. Jakiś dziwnych drgawek dostałem. Ma ktoś jakąś wejściówkę na masaż full serwis? B)
Dzisiejsze torowanie było mega za***iste! Pogoda, ekipa, moc wrażeń na maxa! Cały czar jednak pryska na myśl, że pół roku przerwy przed nami :unsure:

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w zabawie na torze! To był całkiem fajny sezon. :moto: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie was :P ja musiałem pracować ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...