Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Pogodynki, wróżki, szamani i tym podobne gogusie dają znaki, że piątek (20.09) ma być suchy B) 
Zbiórka 10:15 na dellu już zatankowanymi motongami. Czekamy max 10min i lecimy w drogę. Sesja rusza 12:45 wiec przed wjazdem jak zawsze robimy brejka na kawkę.

Koniec i bomba a kto nie pojedzie ten trąba! :riding:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda niezla, 7 stopni :biggrin: lece na dwie sesje wiec do zobaczenia na miejscu

Supermociarze to prawdziwi twardziele:-)

 

Będę/będziemy w kurowicach koło 10.30,więc proszę czekajcie,gdybyście pierwsi dojechali:-) :-)

 

Ps.do bikerów z pabianic

Spotykamy się przy sdhu o 10.08 -pasi???

Edytowane przez zino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było rewelacyjnie ! Pogoda lux, mało ludzi, extra ekipa, slajdery starte, 6 giga filmów z torowania .... tylko ku*wa gdyby nie ta moja gleba to dałbym 6/6 a tak to tylko 5+/6 :biggrin:

 

Zyguś, spokojnie ogarnę tak żeby było dobrze, początki zawsze są śmieszne... ale i tak jeszcze dużo treningu przed nami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odliczony:-)

Było zajebiaszczo.

Rolek -żeby nie było lipy z tymi fillmikami-podejrzane treści,kasuj w pizdu...

Dziękuje wszystkim za ubaw:-)

Specjalne podziękowania dla małego,łysego ninji:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panie i Panowie za wspólne tarcie sliderów/ podnóżków :smile:  Było super, mam nadzieje że to nie był ostatni wyjazd w tym sezonie. Nie mogę się filmu i zdjęć doczekać już :biggrin:  Ducati się nagrało? :P

 

Ola, zszokowałaś mnie swoją jazdą  :riding:  i podnóżkami  B)

 

 

 

Supermociarze to prawdziwi twardziele:-)

oj tam oj tam, parcie na jazdę miałem :P

 

KwD dla wszystkich Ścigantów :biggrin:

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordki link do fotek https://plus.google.com/photos/110083230658569455042/albums/5925784429036401857?authkey=CLaNrN6Hqo2HRw, fajnie było Was poznać :smile:  Fotki nieprzebrane, wrzucone wszystko ;)

Edytowane przez Martucha (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** jak mnie nogi bolą! :blink:

Również chciałem podziękować wszystkim za dzisiejsze torowanie! REWELACJA! Dzień mega udany. Oponki wygrzane, moto przewietrzone, slidery pieknie zeszlifowane. Świetnie się z Wami dzisiaj bawiłem i żałuje bardzo że sezon zbliża się ku końcowi.
Tor należał dzisiaj do Nas!

Rolek ogarniaj filmik bo jestem bardzo ciekaw efektów. Świetny pomysł był z tą kamerką. Podziękowania dla Prezesa za udostępnienie sprzętu :rock:
I moim zdaniem  dzięki tej glebie powinieneś wystawić notę 7/6 :biggrin:  Moto po przejściach jest wiecej warte, nie wiedziałeś o tym?

 

 

 

Ola, zszokowałaś mnie swoją jazdą  :riding:  i podnóżkami  B)

Ola powiem Ci, że fajnie śmigasz. Pomyśl o jakimś bardziej usportowionym sprzęcie a fazerka zostaw sobie to turlania.

Zygy cieszy mnie, że spodobało Ci się torowanie! Z każdym wypadem będziesz co raz rzadziej zwiedzał trawnik :wink: 

KwD dla wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadek tego na ducati jest na filmie... dziwnie to wygląda, czy złapał uslizg tylnego koła, albo na coś wjechał, albo hamowal tyłem albo odkrecil na maks manetke ;-) cholera wie...

 

zdjęcia super! teraz widać moje błędy, jadę w pozycji żagiel :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki czadowe, dzięki Marta :smile:

 

Też,właśnie przeglądam.Podłączam się do dziękuwy :hi: .

Stwierdzam jednak,że jestem jeszcze w czarnej d*pie,i chyba emerytury i życia zabraknie,żeby porządnie za***rdalać :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak mnie wszystko boli :-D

Hahahahahahaha :laugh2: :lol: :laugh2: 

 

Stwierdzam jednak,że jestem jeszcze w czarnej d*pie,i chyba emerytury i życia zabraknie,żeby porządnie za***rdalać :unsure:

Spokojnie Zino! skoncentrujesz się na pewnych elementach i będzie ok. Wiem że tych elementów jest sporo i nie da się przy jednym wypadzie raz na jakich czas opanować wszystkiego, dlatego przy każdej sposobności kiedy wsiadasz na moto ćwicz!

 

Podziękowania dla Marty za zdjecia! :gitara:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A powiedz mi jeszcze, ty robiłaś te gify ? czy to są oddzielnie inne zdjęcia które nie ma w tej galerii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super wypad i miłe słowa. Tym razem obyło się bez szlifowania Fazerkiem po torze :P Zdecydowanie przemyślę pomysł torówki na przyszły sezon, bo choć uwielbiam moje moto, to na torze już więcej nią nie wykręcę:P Mam nadzieję, że do zobaczenia soon :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...