Skocz do zawartości

Tor Radom


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyjazd na popołudnie to o której chcesz się z łodzi wybrać? :smile:

 

Ja w trasie nie przekraczam 110-120, więc pewnie nie będziesz chciał się turlać taką prędkością :biggrin:

 

Szkoda że wczoraj nikogo nie było kto by mi powiedział: "Słuchaj - jak przytarłeś już solidnie oba podnóżki, a skręcając w prawo przycierasz wydechem - może nie przechylaj bardziej moto żeby nie przekroczyć graniczy przyczepności opony..." :P pewnie uniknąłbym, szlifa :biggrin:

 

Tak więc jeśli jutro się wybiorę to będzie delikatniejsza jazda, bo wczoraj zacząłem wariować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak o 12:45 jest start sesji na torze to pewnie koło 10tej żeby spokojnie dojechać. 120 to prędkość którą i ja stosuję w przejazdach więc luzik. Jak chcesz jechać to śmiało.

 

Ogólnie gadałem z Krzysztofem i padł pomysł aby za tydzień jechać na tor Lublin :biggrin: ale szczegóły wkrótce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak o 12:45 jest start sesji na torze to pewnie koło 10tej żeby spokojnie dojechać. 120 to prędkość którą i ja stosuję w przejazdach więc luzik. Jak chcesz jechać to śmiało.

 

Ogólnie gadałem z Krzysztofem i padł pomysł aby za tydzień jechać na tor Lublin :biggrin: ale szczegóły wkrótce :smile:

Ogarne temat wyjazdu na tor do Lublina jakoś w tygodniu i dam znać, ale gdyby coś nie poszło to w przyszły piątek postaram się pojechać do Radomia.

 

Miłej zabawy jutro życzę! Aż mnie skręca z zazdrości :hihi: 

Edytowane przez KrzysztoFu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,
Na razie piszę zachowawczo bo nie wiem jak bedzie się pogoda kształtować na piątek a nie ufam za bardzo tym długoterminowym prognozom.
Wstępnie szykuję się na piątek ( niefortunnie 13.09 B) ) na sesję popołudniową (od 12:45).
Piszę odpowiednio wcześniej aby można bylo sobie zaplanować ten dzień. Możliwości na wspólne wypady będzie już raczej nie wiele z racji nie pewnej aury wiec trzeba korzystać! :moto: 

Czy ktoś jest chętny na wspólne ciskanie po zakrętach? Miła atmosfera oraz niezły fun w cenie :biggrin:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupa z Piotrkowa szykuje sie na poranne ganianie tego dnia a później szybkie pakowanie i migiem do Lublina żeby zdążyć na godz 15 na popołudniowe latanie u nich. A oprócz tego jeszcze sobota i niedziela na torze Lublin :smile:

ktoś reflektuje? :smile:

"Uświadom sobie, ze strach nie jest prawdziwy. To tylko produkt Twoich myśli. Nie zrozum mnie źle, niebezpieczeństwo jest bardzo prawdziwe, ale strach to Twój wybór."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na środę ale widzę w prognozach że raczej d*pa blada:/ Jak ogarne wolne i pare innych spraw na piątek to jestem oczywiście chętny       :riding:    

 

 

EDIT:

 

Niestety na piątek nie ma szans :/ tylko środa poranna sesja i nie do końca, oczywiście jak nie bedzie padać.

 

EDIT 2:

 

Wszędzie piszą i mówią że jutro deszcz, odpuszczam:/

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim - jestem cichym ale sumiiennym obserwatorem tego wątku - z przyczym zawodowych nie udalo mi się dołączyć tego lata do którejkolwiek z wypraw na tor radam. I choc jeżdzę do radomia regularnie w kazdy weekend od 11 lat i trase znam doskonale jak wlasną kiedszeń to okazało się że na początku września coś się na niej zmienilo - nie wiem jeszcze ile mnie ta wiedza bedzie kosztowała ale w Spale ( jadąc od strony łodzi ) tuż przed końcem obszaru zabudowanego, po lewej stronie w lesie stanął nowiutki żółciutki FOTORADAR , i jest "agresywny". Wracajac z radomia motorem , wiadomo, mamy luz ale wyjeżdżajac w jego strone proponuje poczekac z odkręcaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje dziękuje!  Zajebiaszcza fota idealnie pasująca do tematu :smile:  Niestety chłodniejsze dni nadchodzą wiec trzeba będzie pomyśleć nad jakimś symulatorem w garażu co by nie zapomnieć wyuczonych elementów przez zimę B)
 

 


EDIT 2:

 

Wszędzie piszą i mówią że jutro deszcz, odpuszczam:/

Maciek już na 100% wiesz, ze nie dasz rady w piątek na popołudnie? Spróbuj chłopie bo to chyba będzie jedno z ostatnich takich wypadów. Oczywiście niewiadomą jest jeszcze pogoda.

Kto jeszcze jeszcze rozpatrywał latanko w piątek na popołudnie? Na jaką ekipę można liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maciek już na 100% wiesz, ze nie dasz rady w piątek na popołudnie? Spróbuj chłopie bo to chyba będzie jedno z ostatnich takich wypadów

 

 

No nie ma szans niestety:/ mam nadzieję że jeszcze raz mi się uda przed zimą wyskoczyć ale nie będzie to łatwe. Może jakaś niedziela ? Coś muszę wykombinować żeby pojeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie pogoda w piątek to możliwe ze ja się skusze :smile:

 

 

 

EDIT !! : 

Po rozmowie z Krzyśkiem, jutro odpuszczamy. Pogada nie zachęca, możliwe są opady i chłodno. Więc pozostaje trzymać kciuki za następne terminy w przyszłym tygodniu.

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie pogoda w piątek to możliwe ze ja się skusze :smile:

 

 

 

EDIT !! : 

Po rozmowie z Krzyśkiem, jutro odpuszczamy. Pogada nie zachęca, możliwe są opady i chłodno. Więc pozostaje trzymać kciuki za następne terminy w przyszłym tygodniu.

Się mi to podoba :laugh2: -w następnym tygodniu,to ja też zawlokę gnaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej tu mały, łysy ninja przemawia do Was :ph34r:

Koniec tygodnia warto byłoby ukoronować małym torowaniem wiec wstępnie zapowiadam piątek (20.09) sesja popołudniowa od 12:45 (70zł). Oczywiście plany może zweryfikować pogoda toteż grzecznie czekamy do czwartku co nam powie pogodynka.

Zapraszam do motocyklowej orgii :wink:  Im Nas więcej tym fajniej :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja w piątek nie dam rady raczej :/ Ech,,,, ale będe próbował :biggrin:

 

 

EDIT:

Jest 90% szans że się z Wami zabiore :riding:  oczywiście jak pogoda pozwoli:) 

 

A czy jest ktoś chętny żeby skoczyć na dwie sesje?  :decayed:  Jutro dam jeszcze znać czy na 100% jade ale widzę światełko  :biggrin:

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...