Jump to content

125: Drag Star, Shadow, Czy Może Varadero?

mdfimage
 Share

Recommended Posts

Mam 15 lat i ambitne plany. Oczywiście, głównie ze względu na wiek, plany muszą pozostać planami. Zamierzam w przyszłym sezonie sprzedać swój motorower .  Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak to mówią.. i ze mną również tak jest.
Chcę przede wszystkim podróżować, zwiedzać świat i cieszyć się przyjemnością jazdy. Dlatego chciałbym kupić jakiegoś choppera ewentualnie turystyka. Otóż mam kilka opcji, dla przykładu Yamaha Drag Star, ale ciekawą propozycją jest również Honda Shadow. Z typowych turystyków to tylko i wyłącznie Honda Varadero mnie interesuje. Co do pieniężnej kwestii, to tak w okolicach 9 tysięcy, myślę. I jak sprawdza się chłodzenie powietrzem w Drag Starze o pojemności 125ccm? Honda jest chłodzona cieczą, ale to tak trochę załamuje 'chopperowy' wygląd, dlatego się waham. Moc mają bardzo podobną, a Honda Varadero ma silnik taki jaki jest w "Cieniu".
Mógłbym was prosić o obiektywne opinie na temat tych trzech motocykli? Jeszcze mam sporo czasu do namysłu, ale chciałbym już mieć wszystko klarowne. Uwzględnijcie to, że zależy mi na wygodzie i na długodystansowych wyprawach. Powoli trzeba spełniać marzenia. icon_wink.gif

Pozdrawiam serdecznie,

Edited by mdfimage (see edit history)

fuc5jq.jpg