Jump to content

125: Drag Star, Shadow, Czy Może Varadero?


mdfimage
 Share

Recommended Posts

Mam 15 lat i ambitne plany. Oczywiście, głównie ze względu na wiek, plany muszą pozostać planami. Zamierzam w przyszłym sezonie sprzedać swój motorower .  Apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak to mówią.. i ze mną również tak jest.
Chcę przede wszystkim podróżować, zwiedzać świat i cieszyć się przyjemnością jazdy. Dlatego chciałbym kupić jakiegoś choppera ewentualnie turystyka. Otóż mam kilka opcji, dla przykładu Yamaha Drag Star, ale ciekawą propozycją jest również Honda Shadow. Z typowych turystyków to tylko i wyłącznie Honda Varadero mnie interesuje. Co do pieniężnej kwestii, to tak w okolicach 9 tysięcy, myślę. I jak sprawdza się chłodzenie powietrzem w Drag Starze o pojemności 125ccm? Honda jest chłodzona cieczą, ale to tak trochę załamuje 'chopperowy' wygląd, dlatego się waham. Moc mają bardzo podobną, a Honda Varadero ma silnik taki jaki jest w "Cieniu".
Mógłbym was prosić o obiektywne opinie na temat tych trzech motocykli? Jeszcze mam sporo czasu do namysłu, ale chciałbym już mieć wszystko klarowne. Uwzględnijcie to, że zależy mi na wygodzie i na długodystansowych wyprawach. Powoli trzeba spełniać marzenia. icon_wink.gif

Pozdrawiam serdecznie,
 

Edited by mdfimage (see edit history)

fuc5jq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...