Skocz do zawartości

Drugie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 4 Lipca 2013 !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

YYY to moje były  :biggrin:  :biggrin:  zawsze je gdzieś posieje  B)  znalazcy piwo się nalezy  ;)

Chyba Suchy je ma. A to jak odpaliłeś motocykl bez nich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie 171 moto, tolerancja (+/-) ...5

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba Suchy je ma.

 

Oddałem Danielowi, trochę dostało mu się pasem skórzanym po tyłku, ale przyjął skruchę  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 moto mnie wyprzedzilo przy pierwszym filmie wiec ich nie ma

 

Stooo lat, stooo lat....

http://www.youtube.com/watch?v=eNlyg_oK_7M&feature=youtu.be

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akurat to jest stary artykuł ponieważ "na ul. Aleksandrowskiej w okolicy nr 143. Kierowca seata zajechał tam drogę motocykliście, który podróżował z 9-letnim synem."

Sorrki ja nie spojrzałam na datę, a wyświetliło się zaraz pod wypadkiem z dnia dzisiejszego...

 

 

 

Ale te same foty dali co w Ekspressie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oddałem Danielowi, trochę dostało mu się pasem skórzanym po tyłku, ale przyjął skruchę 
Suchy jesteś dobry w tym  :biggrin:  tzn w organizowaniu imprez masowych ..szkoda ze tylko załapałem się na pokaz booom booom  -_-  ;)

 

odpaliłem kluczykami w woli ścisłości :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem Danielowi, trochę dostało mu się pasem skórzanym po tyłku, ale przyjął skruchę  :hihi:

Zdarza się czasem coś zgubić, grunt że znaleziono je bo po ciemku szukać to było by nie ciekawie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdarza się czasem coś zgubić, grunt że znaleziono je bo po ciemku szukać to było by nie ciekawie
Fakt.. ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się teraz ladnie przyznać, kto został wybrany na Polańskiego ?

I gdzie podrzucić materialy ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 moto mnie wyprzedzilo przy pierwszym filmie wiec ich nie ma

 

Stooo lat, stooo lat....

http://www.youtube.com/watch?v=eNlyg_oK_7M&feature=youtu.be

bardzo edukacyjny materiał :P  dopiero teraz zrozumiałam fenomen rosnącego popytu na obuwie motocyklowe - 3/4 kierowników wlekło nogi po ziemi ... :hihi: next time ćwiczymy wolną jazdę  :ph34r:

Ludzie na poziomie trzymają się w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie na urodziny zdjęli boczne koleczka i taki był efekt :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza,torcik mi się trafił dzięki Adze,która przechwyciła odrobinkę i był bardzo smaczy, i przelot na Duży Plus.Gratulację za organizację :cheers: .Pozdrawiam wszystkich obecnych na urodzinach :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewewlacyjna impreza :smile: Czapki...wróć...kaski z głów dla organizatorów. Jestem pod takim wrażeniem, że od wczoraj jeszcze spać się nie położyłam, a zaraz znowu do pracy :P Ale bezapelacyjnie warto było. Central, grupowy przelot przez miasto, torcik przesmaczny, fajerwerki.... Niezapomniane wrażenia. Już doczekać się nie mogę następnej takiej imprezy... :biggrin:

Edytowane przez Yuna80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Idealny filmik, aby ocenić szacunkową ilość moto.. zrobiłbym to, ale padam na twarz, a za niecałe 5h pobudka, zatem podejmie się ktoś policzenia?   Dzięki

 

Nie zdążyłam złapać wszystkich, ale naliczyłam ok. 190 ;)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, fajne swietowanie!

Torcik mmm...

 

Tu fotki i krotki filmik z mojego telefonu, moze ktos siebie znajdzie ;)

 

https://plus.google.com/102049443899201488414/posts/5HSNMm92umm

 

https://plus.google.com/102049443899201488414/posts/enqneKwYfni

 

Pozdro

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla organizatorów :smile:

 

Suchy szacunek za stworzenie FŁM :smile:

 

no i wielkie dzięki wczorajszej ekipie a zwłaszcza tej jednej zagubionej Pani, odnalezionej szczęśliwie w Zgierzu :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki organizacji bezbłędnej oraz świetnej, zebranej ekipie FŁMu wczorajsze urodziny okazały się super imprezą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja serdecznie dziękuję.

Przede wszystkim za uprzejmość osób, dzięki którym mogłam wziąć udział w tej imprezie :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Dziękuję bardzo. Organizacja wyszła zawodowo. Suchy - pełen szacun. Niestety zawsze trafi się jakaś czarna owca - "popitaśny" kolega na Thundercat'cie grzejący między nami w odległości 0,5m ... W przyszłym roku zapraszam Go na początek defilady, bo jazda między nami w taki sposób nie była bezpieczna... Podsumowując - było pięknie :smile:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy tak słodzą to ja łyżkę dziegciu ... Co taki mały tort był i taka kolejka do niego?? :P haha cóż rok temu próbowałem, w tym się nie udało... za to Rostbef o 22 w Pabianicach pycha ;) Pzdr

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super organizacja, super przejazd. Mimo, że do Kruszowa nie dotarłem, bo musiałem wracać, było warto jechać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zaliczona na bardzo duży plus, wielkie ukłony dla Suchego i reszty ludzi którzy brali udział w organizacji takiej imprezy. Zdecydowanie powinniśmy pomyśleć jeszcze o jakiś imieninach żeby takich imprez było znacznie więcej :smile: Pozdrowienia dla wszystkich i do następnego 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...