Skocz do zawartości

Drugie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 4 Lipca 2013 !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to jak jechaliśmy do Kruszowa i przejeżdżaliśmy koło fotoradaru to komuś błysnęło :biggrin: pamiątkowa fotka zawsze spoko.

Na pewno nie Tobie :biggrin:

W Tuszynie było jak na sesji zdjęciowej :P

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Dziś na urodzinach forum, mojej Żonie wypadła rękawiczka z kasku. Opis - Rękawiczka firmy modeka, "wiązana żemykiem".

Z tego co udało nam sie ustalić pewnie Przechodzeń znalazł ją na przeciwko wejscia i położył na siedzeniu motocykla który stał najbliżej.

Prośiłbym o kontakt osobę która widziała rekawiczkę, bądź zabrała z zamiarem oddanie. Prosze o kontakt na forum lub telefoniczny na numer 502-020-089  

 

Dołączam link na którym widać jak wygląda:

http://allegro.pl/rekawice-modeka-amy-lady-dla-plecaczka-lodz-i3332515979.html

 

P.s Dzięki za organizacje i spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie wypalilo

Filmiki już się aplołdują :smile:

 

Komu podrzucić wszystkie materialy zrodlowe ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już rozmawiamy o zgubach, to na odcinku między Przybyszewskiego, a Centralem zginął biały plastik (boczek) od Suzuki RMX 50, miał duuuużo naklejek (DC, Monster, extreme, ufo, alpinestars, czaska Ken Block'a i jeszcze coś).
Gdyby ktoś zobaczył biały plastik w okolicach Przybyszewskiego-Piłsudskiego- central to również proszę o kontakt na forum lub tel. 792-751-396.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak jechaliśmy do Kruszowa i przejeżdżaliśmy koło fotoradaru to komuś błysnęło :biggrin: pamiątkowa fotka zawsze spoko.

Błyskał kilka razy.... na szczęście od przodu  :decayed:

 

Do dziś myślałem, że puszka na fotoradar musi być żółta, jeśli ma być 'aktywna'  :blush:

Edytowane przez Mikey (wyświetl historię edycji)

150270.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurraaa zaliczylem pierwsz forumowo-motocyklowy wypad do kruszowa.

 

I pierwsza w życiu kontrolę policji

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz cos sie swieciło innego oprócz świateł, dzięki za spotkanie, na torta się nie załapałem :smile: bo przespalem okazję. Pozdro all

TZR 80RR->GSXR 600K2->CBR 600 RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza!!! To byl mój pierwszy wypad w tak dużej grupie i jestem zachwycony  :biggrin:  Bardzo fajna atmosfera i super ludzie. Mam nadzieje, że bedzie więcej takich wypadów... i to w niedługim czasie  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przyłączam - bardzo fajny przelot, fajna atmosfera, i ogólnie zaje...ście :smile:)))) do zobaczenia niebawem i szerokich winkli Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitu pitu... niech nam....

A pierwszy filmik już jest

 

 

Więcej Was matka nie miała ?!?!?!?!

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło całkiem sprawnie :hihi: ... bez podziału na grupy wg. prędkości i takich tam :smile: dawno nie było tak tłoczno w poczciwym Kruszowie, fajnie

było zobaczyć sympatyczne i uśmiechniete buźki :biggrin:

Ludzie na poziomie trzymają się w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi jest z tego powodu, że tortu nie starczyło dla wszystkich, dlatego następnym razem będzie WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ !  :laugh2:

 

Dziś na urodzinach forum, mojej Żonie wypadła rękawiczka z kasku. Opis - Rękawiczka firmy modeka, "wiązana żemykiem".

 

Znalazł ją kolega z forum, mam ją u siebie :smile: Jest bezpieczna.. tylko, że mogę Ci ją przekazać dopiero w poniedziałek.

 

 

 

A pierwszy filmik już jest

 

Idealny filmik, aby ocenić szacunkową ilość moto.. zrobiłbym to, ale padam na twarz, a za niecałe 5h pobudka, zatem podejmie się ktoś policzenia?  :hihi:  Dzięki

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ludu było :biggrin: 

 

co do filmiku to chyba nie wszyscy zostali nagrani... bo ja jestem dopiero w 1:47 a potem jak się zatrzymaliśmy to jeszcze pełno podjechało. 

 

fajnie było !

 

Gratki Suchy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest tez smutny aspekt dzisiejszego dnia - czarna seria - 3 wypadki, 4 osoby ranne:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/829432,czarna-seria-motocyklistow-trzy-wypadki-cztery-osoby-ranne,id,t.html

Akurat to jest stary artykuł ponieważ "na ul. Aleksandrowskiej w okolicy nr 143. Kierowca seata zajechał tam drogę motocykliście, który podróżował z 9-letnim synem."

 

co do osób na filmiku liczyłem klikerem i nastukało mi 173 (ale chyba kliknąłem coś co wyglądało jak gokart? :biggrin: wtf) ale nie policzyłem kamerzysty ;p w pewnym momencie jechała cieżarówka, ale chyba się nikt za nią nie ukrył ;)

Edytowane przez Broto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też Dziennik - http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/937248,ii-urodziny-forum-lodzkich-motocyklistow-zdjeciafilm,id,t.html

Tylko, aż mnie skręca jak czytam te komentarze pod artykułami o motocyklistach...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A po kluczyki od CBR się ktoś zgłosił czy nie?

YYY to moje były  :biggrin:  :biggrin:  zawsze je gdzieś posieje  B)  znalazcy piwo się nalezy  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super imprezka. Przelot calkiem sprawny i bezpieczny.

 

Juz nie moge sie doczekac 3 urodzin.

 

A co z imieninami ?? Kiedy swietujemy??

 

LwG

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...