Skocz do zawartości

Drugie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 4 Lipca 2013 !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Cały przejazd będzie nagrywany, więc prosimy o nie blokowanie jazdy naszemu kamerzyście i fotografowi. Jeżeli wyjedziemy na 3-pasmową ulicę, to zajmujcie 1-2 pasy, a nie wszystkie! Dajcie przejechać szybszym użytkownikom tych dróg oraz udostępnijcie miejsce dla samochodu z obiektywami, który będzie się przemieszczał blisko was. 

 

TAK TAK, samochód z obiektywami będzie blisko. Ja będę nim powoził  :riding:

Edytowane przez Apacz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Dawno mnie tu nie było, jakoś miałem inne sprawy na głowie.

Nawet nie wiedziałem, że szykuje się taka impreza.

Na całe szczęście admin przysłał mi maila.

To jadę. Jak ma być tylu pierwszorazowych to ja też.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koszulek, smyczek i innych forumowych gadżetów :smile: Będzie to mile widziane.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że dobrym tematem jest ustalenie max prędkości z którą będzie sie poruszała cała grupa, czyli optymalna dla tych szybkich i wolniejszych użytkowników. Osoby prowadzące grupę trzymają sie ustalonej prędkości, a reszta sie dostosowywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32*C Czaaad...... :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myslę że dobrym tematem jest ustalenie max prędkości z którą będzie sie poruszała cała grupa, czyli optymalna dla tych szybkich i wolniejszych użytkowników. Osoby prowadzące grupę trzymają sie ustalonej prędkości, a reszta sie dostosowywuje.

 

Na miejscu to dogadamy jeśli ktoś by się niepokoił :smile: Sądzę, że przepisowo  :hihi: W zależności jak warunki drogowe pozwolą, nie ma co gonić po mieście - na trasie kto będzie chciał to odkręci  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Starajmy się jechać w grupie i w turystycznym tempie - nie będzie aż tak wolno, aby maszyny się zagotowały, ale nie będzie aż tak szybko, aby kamery nas objęły. Każdy jedzie swoim tempem, ale w sposób bezpieczny i umożliwiającym wyprzedzanie innym! Początkowo będę jechał na przodzie, ale śmiało można wyprzedzać, omijać, wymijać, tak aby ujęć do filmu było jak najwięcej.

 

 

Jako osoba nie biorąca udziału w wyjeździe nie powinienem się wcinać - ale nie uważasz że przy tak dużej grupie - zielowne światło na wyprzedzanie jak kto chce w grupie jest prowokowaniem niebezpiecznej sytuacji?

Tym bardziej że cały wyjazd ma być wspólnym przejazdem jako zorganizowanej grupy - a wtedy jazda grupy powinna być dostosowana do najmniej doświadczonych kierowników, najsłabszych maszyn.

Edytowane przez Mur67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będę, lecz nie obiecuję, że za wami nadążę to mam nadzieję, że będzie super. :biggrin: Rozumiem, że w Kruszowie coś tam jeść będziemy? Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Jestem chętny na placki :decayed:

Edytowane przez KrzysiekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsze osobniki również będą wiec nie ma strachu.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby się odezwać ten ktoś w zielonym co cały czas sobie siedział spokojnie, machał widelcem a placka nagle nie ma :ohmy2: Niby taki byku a teraz jestem głodny, choć całego nie zjadłem.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanko, wspólny przejazd i pogaduchy w Kruszowie.

Kolejne urodziny Forum już za rok!!! :biggrin:

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanko, wspólny przejazd i pogaduchy w Kruszowie.

Kolejne urodziny Forum już za rok!!! :biggrin:

Trzeba imieniny zorganizować bo rok to za dużo czasu :biggrin:

 

Duże gratulacje dla organizatorów :smile:

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak jechaliśmy do Kruszowa i przejeżdżaliśmy koło fotoradaru to komuś błysnęło :biggrin: pamiątkowa fotka zawsze spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...