Skocz do zawartości

Drugie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 4 Lipca 2013 !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Parada super , plecaczek zachwycony taka ilością moto na ulicach ,no i na tort się załapałem :biggrin:

Do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło, torcik wystrzałowy bomby smaczne, czy odwrynie ;-)

pozdrawiam wszystkich uczestników, szerokości!!!

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż do samego Kruszowa nie doleciałem (jak większość wie złapaliśmy kolejną gumę ...) to cała impreza była genialna :smile:
Później większość wróciła na Della i piękne gumowanie było :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę jak gdzieś mnie masz :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się na chwilę do Forum przed wyjazdem do Sielpi i dziękuje w imieniu wszystkich organizatorów za tak liczne przybycie i kulturalne zachowanie. Nie zanotowałem niemiłych incydentów, ani żadnych strat zatem śmiało mogę zaliczyć tą imprezę do udanych :smile: Świetnie się bawiłem i mam nadzieję, że wszystkim się podobało.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna impreza !!!

Mimo watpliwosci coniektorych osobnikow, przejazd sprawnie i bezpiecznie pokonany, bez najmniejszych problemow :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam fotki fajowe-no i te zawody w jedzeniu było śmiesznie,choć zaliczyłem 3-cie miejsce :laugh2: NO I PODZIĘKOWANIA (ADMINOWI) I WSPÓŁTWÓRCOM ZA TĄ CAŁĄ ORGANIZACJĘ  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki amatorskie sprzętowo jak i umiejętnościowo:P Ale zawsze coś:P Na zawodach chyba nie było juz lepsiejszych aparatów wiec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę więcej dodać. Suchy dałeś czadu w porównaniu z pierwszymi urodzinami! ;) Było za***iście!!! frekwęcja też dopisała, a to sto lat, sto lat to naprawdę Ci się bardzo, bardzo należało!!! :smile: Z mojej strony wielkie dzięki dla naszego admina i osób mu pomagających jak i dla wszystkich przybyłych!!! :smile: LwG i do zobaczenia jeszcze nie raz!!! :smile: :) :smile:

Edytowane przez Maniuś (wyświetl historię edycji)

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz czekamy na naszego fotografa i puścimy w obieg jakieś foteczki  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę jak gdzieś mnie masz :smile:

to się nadaje ? bez cenzury? łeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie widziałem tego wcześniej :smile: Całkiem dobry ten placek. Graty dla uczestników :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam wszystkich, którzy byli w kombi :smile:

:smile: Podziwiam wszystkich którzy jeżdżą bez ,, zabezpieczenia " :biggrin: :biggrin: :biggrin:^_^

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam, że tak długo to trwało, ale lepiej późno niż później :-)

 

 

 

 

 

To dopiero moje pierwsze zabawy z obróbką filmów z tej kamery i z wrzucaniem ich na YT, jeżeli udałoby mi się uzyskać jeszcze lepszą jakość, to podmienię linki.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle, nieźle. ; ) 

 

ps. oglądając te filmiki przypomniało mi się o koledze na bordowym Burgmanie :smile: zapraszamy również na forum Burgmanii  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...