Skocz do zawartości

Motogymkhana


stiflersrt

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Coraz więcej ludzi wkręca się w temat moto gymkhany, a czy u nas ktoś się w to bawi? Myślę, że dało by radę zebrać kilka osób i podszlifować technikę na jakimś wolnym placyku. Co wy na to?

Więcej na http://motogymkhana.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja startowalem caly poprzedni sezon. Poza ostatnia runda. W tym roku dalem sobie spokuj, bo honda wycofala sie z organizacji. Gdy robila to Honda, zawody nie byly daleko, bo w okolicach 150km od Lodzi. Teraz wzieli sie za organizacje zapalency z poprzedniego sezonu, a ze najwieksi z nich sa ze Szczecina to dla mnie zrobilo sie za daleko. Ogolnie polecam temat, bo to fajna szkola jazdy za cienkie pieniadze. Niby to takie krecenie sie w kolko, ale wcale nie jest to takie latwe. a na zawodach przyjacielska rywalizacja podkreca troche tempo i robi sie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wiem że wątek stary z poprzedniego roku ale napiszę tutaj zamiast pisać nowy. Poszukuję osób do wspólnych treningów gymkhany i ogólnej poprawy techniki kierowania motocyklem. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wiem że wątek stary z poprzedniego roku ale napiszę tutaj zamiast pisać nowy. Poszukuję osób do wspólnych treningów gymkhany i ogólnej poprawy techniki kierowania motocyklem. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info.

Takie ćwiczenia odbywają się min. w Zduńskiej Woli w każdy czwartek o ile nie pada. Gościli u nas już koledzy z Łodzi i Wrocławia z Mają Staniszewską na czele, mistrzynią Europy w Gymkhanie. Jest od nas chłopak zapaleniec Piotr "Ravender"  który czynnie bierze udział w zawodach, właśnie przygotowuje się na 15 sierpnia do Wa-wy. Gdybyś Ty lub inni byli chętni poćwiczyć wspólnie, zapraszamy na plac do Zduni.

Miejsce Zduńska Wola 

ul. Mickiewicza 15 (parking za rynkiem)

w każdy czwartek godz. 17-19 

 

w linku kilka filmików:

https://plus.google.com/u/0/photos/106733814035002404653/albums/6168150853594792049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...