Skocz do zawartości

Noc Świętojańska W Domu Dziecka Nr 2


salat

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by coś to tez moge wcześniej podjechac i wrazie 'W' pomóc... ;)  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może prościej,Salat,my tam gdzieś na 17.30 będziemy,więc może kto chętny do pomocy,niech też przyjedzie...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, acha słuchajcie ważne przed 17.30 się tam nie pojawiamy. Dom dziecka od rana ma trochę zajęć związanych z wakacyjną wymianą dzieciaków więc lepiej im za wcześnie nie zawracać głowy natomiast 17.30m jest dogadana z dyrektorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być i wziąć ze sobą aparat dla dzieciaków z tym że muszę wcześniej jakąś kartę SD przynajmniej 2 GB dokupić bo brak w aparacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Postaram się być i wziąć ze sobą aparat dla dzieciaków z tym że muszę wcześniej jakąś kartę SD przynajmniej 2 GB dokupić bo brak w aparacie.
dobrą masz żonę :smile: 

 

Ja też dziś odebrałem jeszcze aparat Samsunga, działa z futerałem tylko tak samo brak karty SD, brak akumulatorków (zwykłe AA) do aku może ładowarkę załatwię ale samych akumulatorków już nie, może za to ktoś ma jakąś kartę SD z 2 GB...

A byłem pod Centralem dziś bym komuś go dał ale się spóźniłem :sad2: a jutro o 16 wybywam na cały weekend :sad2:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to mamy już 2 aparaty - super wiedziałem że na motocyklistów można liczyć :smile: Elfetti jeśli mógłbyś zarezerwować ten aparat dla dzieciaków to zobaczymy jak się będzie konkurs rozwijał i może później dowieziemy im poprostu następny aparat na zachętę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Elfetti jeśli mógłbyś zarezerwować ten aparat dla dzieciaków
On jest dla nich :smile: na allegro sprzedawać nie będę, dostałem dla dzieciaków i im go oddam, tylko faktycznie jak coś to później... a może i jakąś kartę sd gdzieś tanio trafie przypadkiem... 
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dobrą masz żonę

 

Wiem :smile:

 

 

Słuchajcie nie wiem skąd problem. Karta SD 2 gb kosztuje 15zł (dane z allegro) i żeby nie było sklep w Łodzi na Piotrkowskiej. Akumulatorki z tego co się orientuję nie są konieczne, wystarczy kupić dwa paluszki (baterie) i po problemie. Ja teraz jadę do Piotrkowa Tryb będę tam miał dostęp do netu więc piszcie jak coś czy mam komuś kupić taką kartę jak będę wracał. Jak nie to kupuję jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :smile:

 

 

Słuchajcie nie wiem skąd problem. Karta SD 2 gb kosztuje 15zł (dane z allegro) i żeby nie było sklep w Łodzi na Piotrkowskiej. Akumulatorki z tego co się orientuję nie są konieczne, wystarczy kupić dwa paluszki (baterie) i po problemie. Ja teraz jadę do Piotrkowa Tryb będę tam miał dostęp do netu więc piszcie jak coś czy mam komuś kupić taką kartę jak będę wracał. Jak nie to kupuję jedną.

A jak sie wyczerpią to dzieciaki pójdą sobie do kiosku i kupią... ehh. Mam 4 nowe eneloopy ktore chętnie sprezentuje. Kwestia przekazania bo nie dam rady uczestniczyć w wydarzeniu. Kartę SD też znalazłem, ale małą (1 GB przez adapter). Jak sie nie uda Wam skombinować czegoś większego to lepsza taka niż żadna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

elfeti A naprawdę nie dasz rady się jakoś ustawić jeszcze dzisiaj? Bo kolega z drugim aparatem napisał że "postara się być" więc też nic 100% pewnego.

 

nope, prosto po pracy lecę do Kazimierza... ale jak Salat pisał, jak jutro nie dostaną tylko w tygodniu to też się chyba nic nie stanie... mogę w tygodniu osobiście podjechać.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nope, prosto po pracy lecę do Kazimierza... ale jak Salat pisał, jak jutro nie dostaną tylko w tygodniu to też się chyba nic nie stanie... mogę w tygodniu osobiście podjechać.

 

To może inaczej. O której i gdzie kończysz prace? I może co ważniejsze - czy masz aparat ze sobą?

Edytowane przez braFF (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie wyczerpią to dzieciaki pójdą sobie do kiosku i kupią... ehh. Mam 4 nowe eneloopy ktore chętnie sprezentuje. Kwestia przekazania bo nie dam rady uczestniczyć w wydarzeniu. Kartę SD też znalazłem, ale małą (1 GB przez adapter). Jak sie nie uda Wam skombinować czegoś większego to lepsza taka niż żadna...

 

Z takim podejściem to proponuje do akumulatorków dorzucić generator prądu, bo co gdy dzieciaki nie będą mieli gdzie podładować akumulatorków...

"ehh"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To może inaczej. O której i gdzie kończysz prace? I może co ważniejsze - czy masz aparat ze sobą?

 

Jestem w Strykowie, aparat jest jakieś 23 km na południowy - zachód, a ja jadę na południowy - wschód :sad2:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, na jutro wystarczy nawet jeden aparat, następny możemy dowieźć później, możemy się umówić w któryś czwartek ewentualnie ja mogę gdzieś po aparacik podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle był ten jeden.

 

rook doprowadziłeś temat do absurdu. napisalem tylko ze od baterii lepsze sa akumulatory które przekażę, tym bardziej ze kolega od aparatu ma i chce dac ładowarkę.

Jeśli jednak się upierasz to załatw generator. Pozostanie kwestia paliwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braFF, no ktoś w końcu musiał doprowadzić temat do absurdu, przecież to Łódzkie forum :P Hihihihihhi... a teraz wróćmy do tematu...

 

Możemy odżałować jedną kartę SD 2GB, tylko muszę dane na kompa przerzucić i po problemie... Salat, przedzwoń do mnie jeszcze dzisiaj jak tam sytuacja na froncie :biggrin: 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki z nadrukami dla dzieciaków już są u mnie, mamy też jeszcze jeden aparat, co prawda niezwykle odpowiadający mojemu pierwotnemu opisowi ale zawsze ;) aparat mamy dzięki uprzejmości komisu u zbiegu wólczańskiej i struga, oczywiście mamy go nieodpłatnie pozostaje kwestia kolejnej karty sd i baterii ale jutro coś załatwię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis, Salat skoro macie aparat to faktycznie umówmy się w przyszłym tygodniu na przekazanie tych moich fantów. Chyba że dziś dałoby radę 16.30-17.30 na teofilowie czy bałutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salat... ale zawiniesz do nas po robocie pokazać koszulkę ???? No PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...