Skocz do zawartości

Noc Świętojańska W Domu Dziecka Nr 2


salat

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze stała współpracą naszego forum z Domem Dziecka nr 2 w sobotę 29 czerwca 2013 w godzinach 18-22 będzie zorganizowane ognisko dla dzieciaków.

Impreza odbędzie się pod hasłem Noc Świętojańska dla dzieciaków, oczywiście wiem że to nie będzie dokładnie noc świętojańska ale trzeba było jakoś dograć terminy.

W programie przewidujemy:

rozdanie koszulek z logiem zaprojektowanym przez Regisa i napisem "Mam wujka motocyklistę"

wata cukrowa

pieczenie kiełbasy przy ognisku

pokazy firedance (fireshow)

no i oczywiście "gawęda" o tradycji nocy świętojańskiej

Przy okazji ogłosimy dla dzieci długoterminowy konkurs fotograficzny, celem którego będzie wydanie na koniec roku kalendarza ze zdjęciami zrobionymi przez dzieciaki.

I tu prośba do Was, chcemy dać opiekunom jeden aparat cyfrowy z którego mogły by skorzystać te dzieciaki które nie maja aparatu w telefonie, aparat jaki do tego nadawałby się najbardziej to coś używanego o wyglądzie jak interesant w urzędzie w carskiej Rosji czyli marnym i durnowatym  ;) więc jeśli ktoś z was ma takie coś w domu i byłby gotów się z tym rozstać za niewielkie pieniądze (no chyba że charytatywnie) to proszę o info na PW.

 

Imprezkę w takim kształcie mogliśmy zorganizować dzięki zaangażowaniu Regisa Yummi Sikora Bluesky'a i mojej skromnej osoby a wsparcie ze strony Stowarzyszenia zapewnił nam Aidekk

Nie bez znaczenia również jest fakt że na zorganizowanie imprezy dostaliśmy kasę z firmy w której pracuję: Profit Doradcy Finansowi z Łodzi. Firma zajmuje się tematem ubezpieczeń, inwestycji pośrednictwa kredytowego, 

Sorki za małą reklamę ale bez kasy którą dostaliśmy nie dało by się wszystkiego zorganizować

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend raczej wiele motocyklistów i motocyklistek będzie na miejscu ze względu na odbywający się Moto Weteran Bazar, tak więc zachęcamy do uczestnictwa :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk moto weteran bazar jest teraz w ten weekend

A ja Sławku czytam właśnie u nich na stronie że jest 29-30, pokazuje że za 9 dni czyli nie ten a następny weekend! :smile:

 

W ten weekend jest Drift w Płocku + szkolenie w Bydgoszczy :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfeti...jak to?? Ognicho w DD bez "Borsuka"??? Łeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hadra na chodzie? Bo też robiła furorę i do wożenia zła nie była ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

będę

To jak będziesz to albo na nogę uważaj, albo załóż metalowe obuwie :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk,tydzień po dniu dziecka,wozilismy dzieciaki na innym festynie charytatywnym i z powodu przegrzania padła mi uszczelka przewodu olejowego.Niestety żeby to naprawić potrzebuje drugiego chłopa,bo trzeba silnik z mocowań zrzucić,jak się wyrobie z naprawą,to może Hadra pojedzie do DD.Ale i tak nie wozimy dzieciaków tym razem,że względu na późną porę i prośbę dyrektora...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamaras,spokojnie,jeszcze nie jedną imprezę będziemy dla tych dzieciaków robić...zdążysz z nami pojechać :smile:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam aparat cyfrowy którym mogę się podzielić.... konica minolta dimage X31  jeśli spełni swoją funkcję to bardzo proszę :smile: jedyny minus że trzeba kupić do niej akumulatorki zwykłe paluchy i kartę pamięci SD bo siedzi w niej raptem 128mb więc trochę biednie. Wiekowy aparat więc zdjęcia wychodzą jak z telefonu no ale

 

używanego o wyglądzie jak interesant w urzędzie w carskiej Rosji czyli marnym i durnowatym
:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze jedzie??No ludziska wpisywać się,bo już mało czasu zostało...

Aidekk,na weterana to można w dzień jechać, a do domu dziecka wieczorem...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend raczej wiele motocyklistów i motocyklistek będzie na miejscu ze względu na odbywający się Moto Weteran Bazar, tak więc zachęcamy do uczestnictwa :smile:

 

Aidekk,na weterana to można w dzień jechać, a do domu dziecka wieczorem...

Chyba własnie Aidekk o tym pisał. Że tego dnia wiele osób będzie w Łodzi ze wzgledu na bajzel więc pod wieczór zachęca do uczestnictwa np osoby spoza Łodzi. Ja tak to odebrałem przynajmniej ;) Ja będe na pewno :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy wgl jakieś miejsce spotkania zostalo ustalone ;) pewnie czesc sie zbierze pod centralem, a inni gdzies blizej, bo nie widzi mi sie jechac 17km jak DD2 mam 3 km od domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby być na miejscu o 18. Na miejscu czyli na ul Aleksandrowskiej 137

Ja z Regisem napewno będę wcześniej żeby wszystko przygotować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się:smile:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...