Skocz do zawartości

[Poradnik] Jak Umieszczać Odnośnik Do Własnej Galerii Zdjęć


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zaczynamy od wejścia w EDYTOR TEKSTU, podczas tworzenia nowego wątku lub dodawania nowego postu i klikamy na zakładkę MOJE MEDIA;
 
thumb_flm_1371637807__moje_media1.png
 
2. Kolejno w okienku wybieramy zakładkę ALBUMY GALERII, wybieramy interesujący nas album jaki chcemy umieścić i klikamy Zakończ;
 
thumb_flm_1371638115__moje_media2.png
 
3. W edytorze wygeneruje się automatycznie BBCode, którego nie modyfikujemy! Dajemy na klawiaturze [Enter] i piszemy pod lub nad odnośnikiem do Galerii Zdjęć (patrz przykład niżej);
 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 
Analogiczna sytuacja do powyższej działa w przypadku, gdy chcemy umieścić wyłącznie odnośnik do konkretnego zdjęcia z naszej Galerii Zdjęć;
 
W okienku zamiast ALBUMY GALERII wybieramy GRAFIKI GALERII;
 
thumb_flm_1371638783__moje_media3.png
 
W edytorze wygeneruje się automatycznie BBCode, którego nie modyfikujemy! Dajemy na klawiaturze [Enter] i piszemy pod lub nad odnośnikiem do zdjęcia (patrz przykład niżej);
 

DSC08539


 

© By Suchy-wolk. Artykuł powstał wyłącznie na potrzeby Forum Łódzkich Motocyklistów...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Suchy-wolk odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...