Skocz do zawartości

Honda Sc 57 Problem Z Licznikiem I Brak Ładowania Aku


barthol1

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się to opisać najdokładniej jak potrafię.

Kupiłem CBR SC 57, gdy przyjechałem na miejsce koleś powiedział mi, że podładował za mocno akumulator i podczas podłączenia było słychać jakiś charakterystyczny dźwięk i akumulator sie przykopcił. Ile w tym prawdy nie mam pojęcia. Dodał, że przez to licznik przestał działać wyświetla się tylko bieg jałowy i kierunki - reszta jest martwa. Moto kupione bo wydawało mi się że to jakaś błachostka. Okazało się, że po wymianie akumulatora na nowy występuje brak ładowania. Sprawdziłem alternator itp wszystko jest okej. Motocykl trzeba odpalić z kabli wtedy można jeździć, jak zgaszę i będę próbował odpalić spowrotem nie da rady bo aku rozładowane. Dałem do mechanika moto, najprawdopodobniej winą tego wszystkiego jest licznik który pobiera za dużo prądu z akumulatora, ale koleś nie jest pewien tego dlatego nie chcę kupować nowego licznika żeby szedł na marne. Moto stoi już u mechanika 2 tydzień, póki co mechanik wymienił: klocki, olej w lagach, płyn chłodniczy, przeczyścił zaciski itp a kur**a licznik i brak ładowania nadal pozostaje pod znakiem zapytania...

Jakie są wasze sugestie, co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...