Skocz do zawartości

Moto Show Kamieńsk 30.06.2013


stanio

Rekomendowane odpowiedzi

pisze w imieniu kolegi,ktory podjal sie organizacji sam latal zzr600 i 636 ale przez wypadek przerwal przygode z dwoma kołkami :smile:Witam was koledzy i koleżanki chciałbym zaprosić was na imprezę motoryzacyjną jaką mam zaszczyt organizować.

 

http://img27.imageshack.us/img27/7567/ymr9.jpg

 

Po raz pierwszy i mamy nadzieję że nie ostatni organizuje dla was imprezę motoryzacyjną jaką jest Moto Show Kamieńsk.

Impreza odbędzie się dnia 30 czerwca 2013r. Na ulicy Sportowej. Wjazd tylko i wyłącznie od ul. Słowackiego.

Mapka:

http://img841.imageshack.us/img841/9312/t47d.jpg

Przypominam że obowiązuje selekcja!

Na wasze zgłoszenia czekam pod adresem: sasaking@onet.eu

 

Wjeżdżać można od godz. 10-12.

Konkurencje będą w odstępach mniej więcej co godzinę.

 

Dla każdego uczestnika będzie kiełbasa z grilla od naszego sponsora Masarni Demeter w Kamieńsku, oraz drobne gadżety.

 

Konkursy jakie dla was przygotowaliśmy:

 

-Najładniejsza Felga Moto Show Kamieńsk,

-Najładniejsze auto Moto Show Kamieńsk,

-Najniższe auto Moto Show Kamieńsk,

-Najlepsze Car Audio,

-Najładniejszy Oldtimer,

 

Te konkursy są pucharowane każde I, II, III Miejsce + nagrody od sponsorów.

 

Całą imprezę uświetnią GORĄCE HOSTESSY :mrgreen:

*Konkurencje dla motocyklistów:

 

-Konkurs na Najwolniejszą Jazdę na dystansie 10 metrów należy ten odcinek przejechać w jak najdłuższym czasie.

 

-Konkurs na przepychanie kega piwa na motocyklu na odcinku 3 metrów na czas.

 

Nagrody w konkurencjach motocyklowych ufundowane są przez naszego sponsora MOTO OZGA z Radomska a także BB SERVICE.

 

Następne konkurencje

 

-Najsilniejszy Uczestnik Moto Show Kamieńsk, (czyli ciągnięcie samochodu osobowego na lince na dystansie 3metrów w najkrótszym czasie)

tu nagroda ufundowana od naszego sponsora Pizzerii Kamikaze za I Miejsce skrzynka browarów.

 

Konkurs dla Pań na Najgłośniejszą uczestniczkę Moto Show Kamieńsk, (Panie będą mogły pokazać jak to głośno potrafią krzyczeć) Naszym sponsorem w tym konkursie jest Salon Fryzjerski "Wiktoria" Błażeja Adamusa w Kleszczowie za I miejsce nagrodą jest kompletna darmowa usługa fryzjerska.

 

Konkurs na najlepszego kierowce,

 

Konkurs na Pijanego kierowce,

 

Konkurs na najgłośniejszy wydech, oraz wiele innych

 

czekają was niesamowite atrakcje i pokazy militarne, pole minowe, mini strzelnica, pokaz działka lotniczego hukowego, pokazy pojazdu do tłumienia demonstracji (4-y armaty wodne) zabierzcie dzieci na najlepszą imprezę w okolicy przypominam 30 czerwca ul. Sportowa, Kamieńsk MOTO SHOW KAMIEŃSK START GODZINA 12 wstępnie planujemy zakończenie o godzinie 20:00

 

Około godziny 19:30 odbędzie się oficjalne rozdanie nagród na głównej scenie, więc koniecznie musicie z nami zostać do końca, zapraszamy również na after party po wystawie do klubu REVOLUTION w Kamieńsku na ulicy Wrzosowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kamieńska nie mam daleko więc pewnie pojawie się ze znajomymi:) pytanie do autora, zgłaszamy jedynie jeśli jesteśmy zainteresowani braniem udziału w konkursie?

Edytowane przez AndrzejCBRF2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o zglaszania to tyczy sie aut zabytkowych i tuningowych, zeby wiedziec ile miejsca parkingowego ogarnac, a motor wiadomo nie potrzebuje wiele miejsca, ale zawsze mozesz napisac emaila do sasy ze chcesz przybyc to go podbuduje przed impreza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Stanio mówiłeś, że to jest w sobote 29.06.2013 a Ty teraz zapodajesz 30 niedziela jak ja już zaklepałem dobie sobotę a w niedziele to ja będę na spływie kajakowym i niestety nie będę mógł być w Kamieńsku :/

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialo byc w sobote, ale juz jest jakas impreza typu odpust czy cos innego. wiec zrobili tak zeby sie imprezy sie nie pokryly... odwolaj splyw :P albo plyn w sobote :P jeszcze jest duza woda na pilicy i jest NIE BEZPIECZNIE KOLEGO :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy jakie dla was przygotowaliśmy:

 

-Najładniejsza Felga Moto Show Kamieńsk,

-Najładniejsze auto Moto Show Kamieńsk,

-Najniższe auto Moto Show Kamieńsk,

-Najlepsze Car Audio,

-Najładniejszy Oldtimer,

dzieki za info, nie wiedziałem o tym, a chetnie przyjade...

szkoda tylko ze jest wystawa motocykli ale ie ma dla motocykli żadnego konkursu, tylko dla aut!!! :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szkoda tylko ze jest wystawa motocykli ale ie ma dla motocykli żadnego konkursu, tylko dla aut!!!

 

Jest konkurs na najgłośniejszy wydech. Miałem wziąć udział swoją Hornetką ale skoro będziesz to raczej nie ma to sensu :biggrin:

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest konkurs na najgłośniejszy wydech. Miałem wziąć udział swoją Hornetką ale skoro będziesz to raczej nie ma to sensu :biggrin:

:hihi:  :hihi:  :hihi:  :hihi: 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...