Skocz do zawartości

Miejsce Dla Motocykli - Zima


ziobrowski

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli kogoś to interesuje przetrzymanie motocykla w okresie zimowymkoszt 60 zł /miesiąć pomieszczenie suche bezpieczne ogrodzone zapraszamwystawiamy faktury vatpomieszczenie bunkier........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro bez urazu ale jakoś mało się najeździłem tego lata. Chyba wstawie Kawe... do pokoju :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie powinno się trzymać motocykl w pokoju ....zimą powinno się przepalić motocykl ciepło w pokoju będzie przybywało w miarę jak silnik się rozgrzeje :)same zalety w sumie zawsze jest z górki po schodach w bloku w dół klatki to tez nie ma problemu :)elektryki zabraknie to i znowu pale motor i mam światło..zabraknie mi ciekawej muzyki odpalam motor i znowu mam muzykę.ton wyżej ton niżej ...same konkrety:) he pozdrawiam all.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten motocykl w końcu powinno się przepalać czy nie? Bo ja już nie wiem... Jedni piszą tak inni inaczej...P.S. Przepraszam :sad2: Temat dotyczy zimowania, a że ja sama zimuję, to się chciałam dopytać... Ale może rzeczywiście to nie odpowiedni temat. Sorka pytania nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie jest odpowiedni temat @Lili do takich rozmów - nie pierwszy raz zmieniasz sens wątku, także proszę pisz na temat lub odwołuj się w innych wątkach.Do autora: Jeżeli to jest ogłoszenie, to proszę je uzupełnić o pełny opis, czyli lokalizacja, najlepiej fotki itd. bo to zły dział.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawic mozna ale zeby wyjąc motocykl z pomieszczenia to ja moge tylko otworzyć drzwi to jest poza bunkrem teren ogrodzony , wszyscy tam sie znaja itd mam nie typowy klucz ktory niegdzie sie nie dorobi i takie tam duzo szczegolowo ale to dla mnie ,,ale zapraszam...

gdzie ta meta?czy jest mozliwosc wyjecia moto np w suchy dzien przejazdzki i wstawienia ponownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...