Skocz do zawartości

Gdzie Kupić W Łodzi Prostownik Motocyklowy?


Sulik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Motocykl udało się wreszcie złożyć, kiedy zorientowałęm się że prostownik padł a aku razem z nim :P

Gdzie mogę kupić w Łodzi prostownik motocyklowy?

Zaznaczam, że chodzi o specjalny motocyklowy, który ma mniejszy prąd ładowania zazwyczaj, bo w zeszłym sezonie ładowałem prostownikiem samochodowym i po 3 ładowaniach akumulator się poddał.

W grę nie wchodzą jakieś regulowane, bo się na tym nie znam i jeszcze coś zepsuje.

 

Najlepszy byłby motocyklowy z automatycznym odcięciem. Kiedyś były takie w Lidlu ale to sezonowa akcja i zeszły jak bułeczki.

Macie jakiś namiar?

Pozdro

Edytowane przez Suchy-wolk
przenoszę (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy sklep motocyklowy jest zaopatrzony w takie sprzęty...Nie łatwiej podzwonić, zapytać o cenę i dostępność? Będzie szybciej niż wyczekiwanie, aż ktoś to zrobi za Ciebie.

 

Polecam nasze sklepy partnerskie: Enduro-cross, Motorwings, Moto-akcesoria, Wolfmoto

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie źle się wyraziłem.

Nie chodzi o to żeby ktoś szukał za mnie ale sami przyznacie że na rynku tematu jest trochę, więc raczej liczyłem na opinie i polecenia w stylu

"Mam taki i taki tej i tej firmy, kupisz tu i tu, jestem zadowolony"

 

A piszę tu, ponieważ chciałbym sprawę zamknąć dzisiaj, żeby już polatać jutro. W związku z pośpiechem i tym, że jestem w pracy, nie bardzo mogę pozwolić sobie na dzwonienie po sklepach... a prycianie po forum łódzkich motocyklistów, zawsze się da jakoś ukryć w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie zamówiłem C-Tec'a od Moto-akcesoria, mają na stanie to podjadę na Strykowską akurat po drodze do garażu.

nawet nie wiedziałem żę mamy taki sklep w ldz ;)

 

WIELKIE DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Warto też szukac w sklepach internetowych z akcesoriami i częściami motocykowymi,tam będzie zdecydowanie największy wybór o czym sam także miałem okazję się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...