Jump to content

Gdzie Kupić W Łodzi Prostownik Motocyklowy?

Sulik
 Share

Recommended Posts

Hej.

Motocykl udało się wreszcie złożyć, kiedy zorientowałęm się że prostownik padł a aku razem z nim :P

Gdzie mogę kupić w Łodzi prostownik motocyklowy?

Zaznaczam, że chodzi o specjalny motocyklowy, który ma mniejszy prąd ładowania zazwyczaj, bo w zeszłym sezonie ładowałem prostownikiem samochodowym i po 3 ładowaniach akumulator się poddał.

W grę nie wchodzą jakieś regulowane, bo się na tym nie znam i jeszcze coś zepsuje.

Najlepszy byłby motocyklowy z automatycznym odcięciem. Kiedyś były takie w Lidlu ale to sezonowa akcja i zeszły jak bułeczki.

Macie jakiś namiar?

Pozdro

Edited by Suchy-wolk
przenoszę (see edit history)

Chyba każdy sklep motocyklowy jest zaopatrzony w takie sprzęty...Nie łatwiej podzwonić, zapytać o cenę i dostępność? Będzie szybciej niż wyczekiwanie, aż ktoś to zrobi za Ciebie.

Polecam nasze sklepy partnerskie: Enduro-cross, Motorwings, Moto-akcesoria, Wolfmoto

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Widocznie źle się wyraziłem.

Nie chodzi o to żeby ktoś szukał za mnie ale sami przyznacie że na rynku tematu jest trochę, więc raczej liczyłem na opinie i polecenia w stylu

"Mam taki i taki tej i tej firmy, kupisz tu i tu, jestem zadowolony"

A piszę tu, ponieważ chciałbym sprawę zamknąć dzisiaj, żeby już polatać jutro. W związku z pośpiechem i tym, że jestem w pracy, nie bardzo mogę pozwolić sobie na dzwonienie po sklepach... a prycianie po forum łódzkich motocyklistów, zawsze się da jakoś ukryć w pracy ;)

Ok właśnie zamówiłem C-Tec'a od Moto-akcesoria, mają na stanie to podjadę na Strykowską akurat po drodze do garażu.

nawet nie wiedziałem żę mamy taki sklep w ldz ;)

WIELKIE DZIĘKI!

• 4 weeks later...

Warto też szukac w sklepach internetowych z akcesoriami i częściami motocykowymi,tam będzie zdecydowanie największy wybór o czym sam także miałem okazję się przekonać.

Popytaj w MMRider.

Mieli różne marki.

Najbardziej znaną jest chyba Optimate.

Chyba, że do BMW z can bus'em.

To warto zastanowić się nad firmową.

• 5 years later...

w dobrej cenie to tylko przez internet. Też jakiś czas temu kupowałem cteka i niestety ale różnica była ok 40 zeta na korzyść aledrogo :)