Skocz do zawartości

Obstawa Ślubna 15.06.2013 Kanzas :)


Radek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Ślub odbędzie się w sobotę o godz 13:30 zbiórka godz 12:50 pod urzędem stanu cywilnego w Konstantynowie

Pan Młody oczywiście jest Motocyklistą dziś był pod Centralem ale nic nie wie na dany temat chcemy mu zrobić niespodziankę.

Mnie niestety nie będzie bo motocykl dopiero odbieram w środę więc proszę o to kto miałby czas i ochotę podbić na Kanzas będę bardzo wdzięczny napewno % będą. Nie musi być nas aż tak dużo, z pracy od Pana Młodego będą z 4 os. fajnie gdyby łącznie było chociaż z 10 osób kto będzie mógł i miał ochotę zapraszam

 

Dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pan Młody oczywiście jest Motocyklistą dziś był pod Centralem ale nic nie wie na dany temat chcemy mu zrobić niespodziankę.

 

Pan Młody oczywiście też nie czyta forum i wcale się nie domyśli, że chodzi o niego ?? :PP

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Młody niestety nie jest zalogowany na forum :)ja dziś również byłem pod centralem ale na chwilę autem żeby się chwilę spotkać własnie z nim i z innymi :smile: Od następnego tyg już będę na moto :smile: Pozdro

Edytowane przez Radek1988 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwracam honor :smile: . Jakby nie praca to chętnie bym podjechał, ale mam nadzieje, że niespodzianka wypali 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tito Cię zje. bo od 2 miesięcy trąbi o swoim ślubie w tym dniu ;p był taki moment, że z lodówki mi wyskakiwał, także uważaj ;) emmm 15 hmm 15..... co ja robie 15...eeeeeeeee aaaa to ta sobota ;p a to mam wolne, jak nie pojade do poddębic na safari zoo to wpadne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...