Skocz do zawartości

Suzuki Bandit Gsf 600 Metalebr


MetalEbr

Rekomendowane odpowiedzi

Widząc,że mało kto na forum opisał swojego Bandita chciałbym wam przedstawić mój motocykl,który zakupiłem(a zarazem spełniło się moje marzenie) dnia 21.04.2013r,,a więc w dniu otwarcia sezonu motocyklowego w Łodzi ;).zakupiony został w Ozorkowie.Przebieg 28tyś,wyprodukowany w 2002 roku,wymienione przez ostatniego właściciela zostały(a przynajmniej tak twierdził ;p):świece,napęd(zębatki i łańcuch),sprzęgło,olej,filtry.przez te niecałe dwa miesiące użytkowania wymieniłem oponę tylną na nową i płyn hamulcowy,przednią wczoraj mi przysłano,a więc wymienię na dniach jakoś ;) na razie maksymalna prędkość jaką nim osiągnąłem to 215km/h.model ten spośród wszystkich bandita najbardziej mi przypadł do gustu,ponieważ lubię naked'y,nie przepadam za owiewkami,plastikami zakrywającymi silnik itd (rzecz gustu,dla mnie to tak jakby,zasłaniać to co najpiękniejsze w motocyklu) tłumik nie oryginalny co mnie bardzo cieszy..;),kolega ma też bandita ,ale wersje S z oryginalnym tłumikiem,dał mi się przejechać,nie działa mu obrotomierz,jadąc na luzie musiałem odkręcić trochę manetkę żeby sprawdzić czy chodzi czy zgasł,dziwnie,wole jak słychać,że chodzi ;).

 

załączam linki do zdjęć :

 

http://wrzucacz.pl/file/4221370973103/DSC04579.jpg

http://wrzucacz.pl/file/1591370973368/DSC04608.JPG

http://wrzucacz.pl/file/4211370973631/DSC04618-kopia.jpg

 

na bank mnie zobaczycie w niejeden czwartek na centralu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem,też to zauważyłem ;),w "salonie" motocykli w Brzezinach mi doradził gościu żebym kupił lepiej na początek Suzuki SV 600 bo lżejsze,nie ma takiego przyspieszenia,ale ze nie przypadł mi w ogóle do gustu to i tak i tak kupiłem bandita,bo już od dawna to planowałem ;) nie,na koło jeszcze nie próbowałem,na razie tylko paliłem gumę,bo i tak była do wymiany,tak z czystej ciekawości,bo sporo filmików się naoglądałem jak niejeden motocyklista zmulił i puścił motocykl czy motocykl go ze sobą pociągnął,więc chciałem sam sprawdzić czy rzeczywiście to takie trudne...a się okazało,proste jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne moto. Niech służy jak najlepiej i jak najdłużej :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

żebym kupił lepiej na początek Suzuki SV 600 bo lżejsze,nie ma takiego przyspieszenia,

obawiam się jednak, że SV650 ma lepsze przyspieszenie niż Bandit 600...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się jednak, że SV650 ma lepsze przyspieszenie niż Bandit 600...

a no widzisz,więc możliwe,że źle mi powiedział,to dziwne,ale no ja tam w ogóle i tak tego wyboru pod uwagę nie brałem ;)

i rzeczywiście macie racje,sprawdziłem w necie i SV ma lepsze przyspieszenie od bandita o 0,6sekuny,bandit ma 4,2 do 100,a SV ma 3,6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało zapytam jakie koszta?

równe 8,a więc może i sporo,ale oglądałem kilka w podobnych pieniądzach i większość była o wiele dalej,albo już na zdjęciach wyglądały na niezbyt zadbane,a ten był blisko,doinwestowany,przygotowany do sezonu (oprócz opon),i pojechałem,spodobał mi się i zakupiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równe 8,a więc może i sporo,ale oglądałem kilka w podobnych pieniądzach i większość była o wiele dalej,albo już na zdjęciach wyglądały na niezbyt zadbane,a ten był blisko,doinwestowany,przygotowany do sezonu (oprócz opon),i pojechałem,spodobał mi się i zakupiłem ;)

 

 

Motocykl bardzo ładny i pewnie wart tych pieniędzy. Pytam, bo uświadomiłem sobie, że tanio sprzedałem swoją Inazumę mimo wszystko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...