Skocz do zawartości

Pilnie Potrzebna Krew Dla Naszej Kolezanki !


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co ta rozmowa, jak ktoś może oddać krew to byłoby super jakby ją oddał, nie może, nie chce, religia mu zabrania trudno.

Jeśli chodzi o oddawanie krwi na konkretne nazwisko to nie jest to wzięte z d*py, a skoro można tam wpisać konkretnie Sylwię to czemu by tego nie zrobić, pan w centrum krwiodawstwa wiedział od razu, że przyjechaliśmy oddać dla Sylwii jak weszliśmy z kaskami.

A karteczki możecie zostawić w centrum krwiodawstwa, bo pan który nas przyjmował w recepcji powiedział, że Sławek prosił by tam mu je zostawiać a on je odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek ma rękę poskręcaną na śruby i blachy, ale będzie wszystko dobrze.

Natomiast stan Sylwi się nie zmienia, jest w śpiączce farmakologicznej i trzeba czekać...

Jeśli będą jakieś zmiany poinformujemy o tym.

 

W imieniu Sławka i rodziny Sylwi serdecznie dziękujemy wszystkim  oddającym krew.

Podziękowania dla Jarka Fazer13 za pomoc i załatwienie dużej ilości krwi z punktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jutro rano się zgłoszę, a Sylwia po rekonwalescencji idzie z nami wszystkim do "Bacówki" na uzupełnienie płynow :smile:

 

pozdrawiam

 

sąsiad z naprzeciwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnich kilka dni mielismy duzo osob ktore oddaly krew, którym serdecznie dziękujemy!

Dlatego prosimy, aby kolejne chetne osoby, wstrzymaly sie z oddaniem krwi do nastepnego tygodnia. Napewno jeszcze bedzie potrzebna krew, więc lepiej to rozlozyc w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam trochę Wasze wpisy i powiem tak: 4 lata temu mój facet moooocno był poturbowany po moto wypadku i też robiłam dla niego zbiórkę krwi. Lekarz w szpitalu powiedział, że mając zaświadczenie o oddaniu krwi na konkretną osobę ma ona pierwszeństwo w wydawaniu zasobów zebranych przez Centrum Krwiodawstwa, więc jakiś sens to jednak ma. A krew oddawajcie, bo warto! Nawet jeśli nie macie nikogo w potrzebie nie będzie zmarnowana. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek czuje sie duzo lepiej. Gorzej z psychika... ale w takiej sytuacji to oczywiste...

Stan Sylwi sie nie poprawia...

 

Wczoraj bylismy na miejscu wypadku zrobic zdjecia i mapke, zgodnie z zaleceniami prawnika.

 

Patrzac na miejsce wypadku, każdy stwierdzi ze trzebaby być ślepym zeby nie zauwazyc motocykla.

Przed skrzyzowaniem jest taka długa prosta, ze z daleka widać wszystkie pojazdy, nie zaleznie z jaka predkoscia sie poruszaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z której strony oni jechali?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, informuj nas na bierząco jak tam sytuacja z Sylwią, no i jak sobie radzi Sławek, bo przez weekend widzę, że nikt nic nie pisał. No i co z oddawaniem krwi dla Sylwii, tak to w tym tygodniu bym podjechał i oddał bym dla niej krew!! Niestety nie miałem możliwości ich jeszcze poznać, ale mam nadzieję, że się to zmieni i że na :cheers:  pójdziemy wszyscy!!

Edytowane przez romba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy wszystkim za oddawanie krwi.

Niestety krew juz Sylwi nie bedzie podszebna.

Sylwia odeszla z tego swiata ... :sad2:

 

Poinformuje wszystkich o terminie pogrzebu...

 

Przyjazd motocykli jak najbardziej wskazany, zginela na tym co kochala...

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia odeszla z tego swiata ...

 

O f*ck !  :wacko:

 

Zapytaj się od razu Sławka, czy motocykliści mogą przyjechać na pogrzeb.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...