Skocz do zawartości

Odnośnie Przeniesienia Mojego Wątka Do Śmietnika


Redaktor1966

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie przeniesienia mojego wątka do śmietnika (NIE USUNIĘCIA, DZIĘKI UNAOCZNIENIU, WYKAZANIU, UŚWIADOMIENIU, PROBLEMU, A WRĘCZ PRZECIWNIE!)...

Gratuluję zrozumienia...; odpowiedzialności...; wysokiego poziomu etyki...; zdolności do wyprowadzenia, ustalenia hierarchii ważności, wartości...; postępowania na odwrót (destruktorzy są wspierani, a konstruktywiści są zmilczani)...

Więcej np.: Nim projekt jest bardziej racjonalny...

 

A oto ten wątek (proszę cokolwiek - merytorycznie - podważyć/wykazać wyższość zaspokajania naśladowanych anormalnych, antyludzkich, aspołecznych potrzeb nad zdrowiem, życiem ludzi, przyrody...):

http://motocykle-lodz.pl/topic/4422-do-pojazdowych-decybelo-imbecyli-i-spalinowych-trucicieli-zab%C3%B3jc%C3%B3w/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, readktorek, wrzuciłeś post dłuższy niż Pan Tadeusz, bełkot taki, że się czytać nie chce po 3 zdaniu i jeszcze masz jakieś (jak to się mawiało za moich czasów - a więc kilka ładnych lat temu) wonty? :blink:

I jeszcze się dziwi...

ps. nie znam takiego motocykla jak "rower" - może fora pomyliłeś ? :whistling:

Tu kulturalne forum jest - przywitałbyś się (co już Tobie koledzy wyżej wytknęli) ;)

ps2. bo kultury jednak Tobie zdecydowanie brak. Włazisz w Nasze grono w brudnych buciorach (bez przywitania), i jeszcze wytykasz braki w zrozumieniu, umiejętności stopniowania ważności celów, i niski poziom etyki - cofam powyższe - na pewno pomyliłeś fora. idź na forum pismaków.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjebów nie brakuje. Ma rower wiec niech wypier... na mase k....

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mesjasz który szuka do czego by tu się można przyp...ić żeby narobić hałasu i móc się z kimś pokłócić. Może by zrobić galerię takich tumoków ? Albo przesunąć ten bełkot do humoru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś w swoim zbiorze: "Im więcej decybeli, tym większe ryzyko ataku serca"

 

Jeśli dzięki nam - motocyklistom tacy pseudofilozofowie jak Ty będą schodzić na zawał to specjalnie od dziś będę dodawał od siebie więcej decybeli jeżdżąc na motorze. Wymierajcie jak mamuty zielone p**ały :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Gratuluję zrozumienia...; odpowiedzialności...; wysokiego poziomu etyki...; zdolności do wyprowadzenia, ustalenia hierarchii ważności, wartości...; postępowania na odwrót (destruktorzy są wspierani, a konstruktywiści są zmilczani)...

 

Wat8.jpg?1315930535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Albo przesunąć ten bełkot do humoru ?

 

:cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stos spalić!! szubienica to za mało  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoiler

Ha ha ha ha brawo popieram!!

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo Cię proszę żebyś dopisał do swojego treściwego postulatu jeszcze hałas generowany przez wszystko w niedzielę rano, kiedy to jest świeżo po imprezie, nawet sobie nie wyobrażasz jaki zawał miałem kiedy u sąsiadki na trzecim pietrze zadzwonił telefon

I jeszcze jak chodzi o niedzielę po imprezie to trzeba zrobić coś z tymi kotami i gołębiami... za głośno tupią, jakby podkute były! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzwony w koście tez dopiszcie do listy

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i dzwony w koście tez dopiszcie do listy

Może nie tyle dzwony, co tę propagandę lecącą z głośników od rana! Człowiek nie może się wyspać! Ja rozumiem, że ktoś jest religijny i chce sobie posłuchać mszy, ale niech robi to w kościele a nie żeby głośniki były wywieszone na zewnątrz i zmuszały postronnych ludzi do słuchania tego...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...