Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Redaktor1966

Odnośnie Przeniesienia Mojego Wątka Do Śmietnika

Polecane posty

Redaktor1966

Odnośnie przeniesienia mojego wątka do śmietnika (NIE USUNIĘCIA, DZIĘKI UNAOCZNIENIU, WYKAZANIU, UŚWIADOMIENIU, PROBLEMU, A WRĘCZ PRZECIWNIE!)...

Gratuluję zrozumienia...; odpowiedzialności...; wysokiego poziomu etyki...; zdolności do wyprowadzenia, ustalenia hierarchii ważności, wartości...; postępowania na odwrót (destruktorzy są wspierani, a konstruktywiści są zmilczani)...

Więcej np.: Nim projekt jest bardziej racjonalny...

A oto ten wątek (proszę cokolwiek - merytorycznie - podważyć/wykazać wyższość zaspokajania naśladowanych anormalnych, antyludzkich, aspołecznych potrzeb nad zdrowiem, życiem ludzi, przyrody...):

http://motocykle-lodz.pl/topic/4422-do-pojazdowych-decybelo-imbecyli-i-spalinowych-trucicieli-zab%C3%B3jc%C3%B3w/

rooland

To dlatego, że nie było Cię w powitalni  :hihi:  a po drugie dlatego, że jesteś z wawy. :decayed:

Edytowano przez rooland (zobacz historię edycji)

Macix

Chyba zielony nam sie trafił 

jaquzie

Te, readktorek, wrzuciłeś post dłuższy niż Pan Tadeusz, bełkot taki, że się czytać nie chce po 3 zdaniu i jeszcze masz jakieś (jak to się mawiało za moich czasów - a więc kilka ładnych lat temu) wonty? :blink:

I jeszcze się dziwi...

ps. nie znam takiego motocykla jak "rower" - może fora pomyliłeś ? :whistling:

Tu kulturalne forum jest - przywitałbyś się (co już Tobie koledzy wyżej wytknęli) ;)

ps2. bo kultury jednak Tobie zdecydowanie brak. Włazisz w Nasze grono w brudnych buciorach (bez przywitania), i jeszcze wytykasz braki w zrozumieniu, umiejętności stopniowania ważności celów, i niski poziom etyki - cofam powyższe - na pewno pomyliłeś fora. idź na forum pismaków.

Edytowano przez jaquzie (zobacz historię edycji)

ridrick

Zjebów nie brakuje. Ma rower wiec niech wypier... na mase k....

Smooth

To byłoby nawet zabawne, ale on chyba tak na poważnie się spina :biggrin: Uśmiałem się tak czy inaczej :smile: Dziękuje. 

Rado

Kolejny mesjasz który szuka do czego by tu się można przyp...ić żeby narobić hałasu i móc się z kimś pokłócić. Może by zrobić galerię takich tumoków ? Albo przesunąć ten bełkot do humoru ?

Mikey

Dawaj dawaj Panie redaktorze  :biggrin:   

aVZgT.gif

Aidekk

Jak sam napisałeś w swoim zbiorze: "Im więcej decybeli, tym większe ryzyko ataku serca"

Jeśli dzięki nam - motocyklistom tacy pseudofilozofowie jak Ty będą schodzić na zawał to specjalnie od dziś będę dodawał od siebie więcej decybeli jeżdżąc na motorze. Wymierajcie jak mamuty zielone p**ały :biggrin:

Koper

.Gratuluję zrozumienia...; odpowiedzialności...; wysokiego poziomu etyki...; zdolności do wyprowadzenia, ustalenia hierarchii ważności, wartości...; postępowania na odwrót (destruktorzy są wspierani, a konstruktywiści są zmilczani)...

Wat8.jpg?1315930535

Suchy-wolk

Albo przesunąć ten bełkot do humoru ?

:cheers:

Dann

Na stos spalić!! szubienica to za mało  ;)

Dann

Spoiler

Ha ha ha ha brawo popieram!!

Tomi

Spłoń heretyku!

Btw, usmiałem się jak nigdy ;-)

Łukasz_Sob

Dajcie po-młotkować

:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Ale zapier... tymi młotkami,udało się te jestem happy :biggrin:

Aidekk

Bardzo Cię proszę żebyś dopisał do swojego treściwego postulatu jeszcze hałas generowany przez wszystko w niedzielę rano, kiedy to jest świeżo po imprezie, nawet sobie nie wyobrażasz jaki zawał miałem kiedy u sąsiadki na trzecim pietrze zadzwonił telefon

I jeszcze jak chodzi o niedzielę po imprezie to trzeba zrobić coś z tymi kotami i gołębiami... za głośno tupią, jakby podkute były! :biggrin:

Aidekk

i dzwony w koście tez dopiszcie do listy

Może nie tyle dzwony, co tę propagandę lecącą z głośników od rana! Człowiek nie może się wyspać! Ja rozumiem, że ktoś jest religijny i chce sobie posłuchać mszy, ale niech robi to w kościele a nie żeby głośniki były wywieszone na zewnątrz i zmuszały postronnych ludzi do słuchania tego...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować